کد مطلب:  64522 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تالار شهر کیش

تالار شهر کیش

تالار شهر کیش با 3000 نفر ظرفیت یکی از بهترین و زیبا ترین تالار های جزیره کیش می باشد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تالار شهر کیش مکانیست که انواع کنسرت ها و همایش ها و جشن ها در آن انجام می‌گیرد. خوشبختانه شهر کیش دارای این تالار بسیار زیبا و جذاب می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این تالار در ادامه مطلب با آسمونی همراه شوید. 

تالار شهر کیش کجاست؟

تالار شهر کیش در شهرک پردیس کیش و در میدان ساحل خیابان فردوسی واقع شده است. 
این تالار با ظرفیت 3000 هزار نفر یکی از بزرگترین و زیبا ترین تالار های جزیره کیش است. در این تالار اجرای کنسرت ها و اجرای برنامه های فرهنگی و هنری برگزار و اجرا می‌شوند. دسترسی به تالار شهر کیش بسیار ساده است این مکان در قلب نوار سیاحتی جزیره واقع شده است. در مناسبت های خاص و زمان برگزاری جشن ها و انجام قرعه کشی های شبانه، مراسم تحویل سال نو، سرویس های دو طرفه رایگان از هتل های کیش و مراکز مختلف دایر می‌شود. 

امکانات تالار شهر کیش 

برگزاری کنسرت در تالار شهر کیش
برگزاری کنسرت در تالار شهر کیش

از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند هتل شایگان و رستوران میرمهنا و هتل ارم و بازار پردیس 2 و اسکله بزرگ تفریحی قرار گرفته است.

در زمان قبل از شیوع کرونا بیش از 90 درصد کنسرت ها در این سالن برگزار می‌شد و ناگفته نماند سهم کمتری از کنسرت ها در سالن آوای خلیج فارس برگزار می‌شد. کنسرت ها معمولا اول شب شروع می‌شود و تا پاسی از شب ادامه می یابند. بعضی از شرکت کننده گان از صندلی های سالن احساس نارضایتی می‌کنند. اما در عوض شنیدن صدای خواننده محبوبتان به صورت زنده و از نزدیک می‌تواند تجربه خوبی بر ایتان باشد.

طرز قرارگیری صندلی ها در تالار شهر کیش
طرز قرارگیری صندلی ها در تالار شهر کیش

آدرس و تلفن تالار شهر کیش

آدرس شهرک پردیس کیش، میدان ساحل، خیابان فردوسی
تلفن 076-44422140 
  • لوکیشن تالار شهر جزیره کیش

گوگل مپ

نشان

بلد

نظر خود را درباره «تالار شهر کیش» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید