کد مطلب:  66460 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاریخ رسمی برگزاری مراسم The Game Awards 2022 مشخص شد

تاریخ رسمی برگزاری مراسم The Game Awards 2022 مشخص شد

مراسم گیم اواردز 2022، نهمین مراسم برگزار شده برای اهدای جوایز در صنعت ویدیو گیم خواهد بود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مراسم گیم اوارز سال 2022 قرار است در تاریخ 8 دسامبر (17 آذر) در تئاتر مایکروسافت در شهر لوس آنجلس برگزار شود و قرار است شامل معرفی‌ها، تریلر‌ها و اجراهای موسیقی باشد.

مراسم گیم اواردز سال 2022، قرار است نهمین گردهمایی بزرگ در خصوص اهدای جوایز بازی‌های ویدیویی را رقم بزند. مراسمی که در سال جاری میلادی برگزار خواهد شد، علاوه بر داشتن دسته بندی‌های مختلف گیمینگ و ارائه جوایز مختلف، یک کتگوری جدید را نیز اضافه خواهد کرد که مربوط به بهترین اقتباس خواهد بود.

از آنجایی که طی سال‌های اخیر، فیلم‌ها و سریال‌های بسیار زیادی از روی بازی‌های ویدیویی ساخته شده است و این چرخه در سال جاری نیز ادامه داشته است، وجود یک دسته بندی جدید برای انتخاب بهترین فیلم‌ها، سریال‌ها و هر رسانه تصویری دیگر که بهترین اقتباس را از روی بازی‌های ویدیویی کرده باشند لازم به نظر می‌رسید که این دسته بندی قرار است در مراسم The Game Awards 2022 وجود داشته باشد.

مراسم‌های سال‌های قبل گیم اواردز، توانسته بود رکورد مخاطبین بسیار خوبی را از خود بر جای بگذارد. رسیدن به رکورد 85 میلیون بازدید کننده، 23.2 میلیون رای تماشاگران و 1.75 میلیون ساعت بازدید از مراسم در یوتیوب و 1.6 میلیون توییت در خصوص مراسم گیم اواردز بخشی از موفقیت‌های این مراسم است.

در انتها لازم به ذکر است که مراسم گیم اواردز سال 2022، قرار است مجددا به صورت حضوری برگزار شود. علاوه بر این پخش زنده این مراسم نیز به قوت خود باقی خواهد ماند. این مراسم طبق اعلام رسمی اکانت توئیتر مراسم گیم اواردز، قرار است در تاریخ 8 دسامبر مصادف با 17 آذر ماه برگزار شود. همچنین جف کیلی، مجری این برنامه اعلام کرده است که تدارکات و زحمات بسیار زیادی برای برگزاری نهمین مراسم گیم اواردز ترتیب داده شده است و قرار است پر از اتفاقات خاص باشد.

: برای دریافت مشاوره درباره تاریخ رسمی برگزاری مراسم The Game Awards 2022 مشخص شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «تاریخ رسمی برگزاری مراسم The Game Awards 2022 مشخص شد» در کادر زیر بنویسید :

2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید