کد مطلب:  65479  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاریخ بازگشت ساپینتو به استقلال مشخص شد

تاریخ بازگشت ساپینتو به استقلال مشخص شد

ریکاردو ساپینتو دوم تیرماه با حضور در یک نشست مطبوعاتی قرارداد خود را با تیم فوتبال استقلال تهران به امضا رساند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ریکاردو ساپینتو دوم تیرماه با حضور در یک نشست مطبوعاتی قرارداد خود را با تیم فوتبال استقلال تهران به امضا رساند. وی پس از امضای این قرارداد به پرتغال سفر کرد تا شرایط لازم برای اسکان در تهران را فراهم کند. قرار بود ساپینتوی پرتغالی اواخر هفته جاری به تهران سفر کند تا تمرینات آبی‌پوشان را زیر نظر داشته باشد، اما اکنون خبر می‌رسد که وی به احتمال زیاد 13 تیرماه به تهران راهی تهران خواهد شد.

به گزارش آسمونی، ساپینتو بعد از سفر به پرتغال با مسوولان باشگاه استقلال در ارتباط بوده و گفته می‌شود که تمامی خریدهای این تیم در فصل نقل و انتقالات با نظارت این مربی انجام شده است. همچنین وی دستورات لازم را برای تمدید قرارداد بازیکنان کنونی تیم قهرمان لیگ صادر کرده است. تا کنون مهدی مهدی‌پور، روزبه چشمی و آرمان رمضانی تمدید کردند و این باشگاه در انتظار تصمیم رافائل سیلوا، عارف غلامی، وریا غفوری و امیرحسین حسین‌زاده است. مدیرعامل و مسوولان باشگاه استقلال تهران در نظر دارند تا پیش از بازگشت این مربی به ایران دستیاران داخلی وی را انتخاب کنند. از پیروز قربانی، غلامرضا عنایتی و مجتبی جباری به عنوان دستیاران ساپینتو در کادر فنی یاد می‌شود.

: برای دریافت مشاوره درباره تاریخ بازگشت ساپینتو به استقلال مشخص شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «تاریخ بازگشت ساپینتو به استقلال مشخص شد» در کادر زیر بنویسید :

4 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید