مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  68059 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاریخ اعزام زائران حج تمتع مشخص شد

تاریخ اعزام زائران حج تمتع مشخص شد

نام‌نویسی کاروان‌های حج تمتع ۱۴۰۲ در برخی استان‌ها در حال انجام است. با این وجود، ظرفیت بیش از ۹۴ درصد کاروان‌های حج امسال تکمیل شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

نام‌نویسی کاروان‌های حج تمتع ۱۴۰۲ در برخی استان‌ها در حال انجام است. با این وجود، ظرفیت بیش از ۹۴ درصد کاروان‌های حج امسال تکمیل شده است و زائران با مراجعه به پزشکان معتمد مراکز پزشکی حج و زیارت، وضعیت سلامت و استطاعت جسمی خود را برررسی و ارزیابی کنند.همچنین از دو هفته آینده روند صدور ویزای زائران حج تمتع سال جاری از سوی سعودی‌ها آغاز می‌شود و ایرانیان نیز همچون سایر کشور‌ها از طریق سامانه مسار روند صدور ویزای الکترونیک را طی خواهند کرد.

به گزارش آسمونی، با توجه به برنامه‌ریزی کشورمان، اعزام زائران ایرانی از طریق پرواز‌های داخلی شرکت هواپیمایی هما صورت می‌گیرد و عوامل و نیرو‌های ستادی از ۳۰ اردیبهشت‌ماه به عربستان اعزام می‌شوند.

آغاز اعزام زائران حج کشورمان از سوم خردادماه

تشرف زائران حج تمتع امسال هم از سوم خردادماه به صورت رسمی آغاز خواهد شد و ۸۷ هزار و ۵۵۰ ایرانی به زیارت خانه خدا مشرف خواهند شد.

کاروان‌های زیارتی در دو گروه مدینه اول و مدینه دوم به حج تمتع مشرف می‌شوند که اعزام کاروان‌های مدینه اول از سوم خرداد و اعزام کاروان‌های مدینه دوم از ۱۳ خرداد‌ماه آغاز خواهد شد که البته کاروان‌های مدینه اول از طریق فرودگاه مدینه وارد عربستان شده و ابتدا به مدینه منوره مشرف شده و پس از آن به خانه خدا اعزام خواهند شد. کاروان‌های مدینه دوم نیز از طریق فرودگاه جده وارد عربستان شده و پس از انجام اعمال حج تمتع، عازم مدینه منوره خواهند شد.

سعودی‌ها امسال برای حج آینده محدودیتی در زمینه سن زائران اعلام نکرده‌اند و به این ترتیب زائران بالای ۶۵ سال که سال گذشته نتوانستند عازم حج تمتع شوند، به این سفر معنوی مشرف خواهند شد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره تاریخ اعزام زائران حج تمتع مشخص شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تاریخ اعزام زائران حج تمتع مشخص شد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید