کد مطلب:  65951  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عنوان غیررسمی Assassin's Creed Rift تا بهار 2023 تاخیر خورد

عنوان غیررسمی Assassin's Creed Rift تا بهار 2023 تاخیر خورد

طبق گزارش بلومبرگ، عنوان Assassin's Creed Rift در فصل بهار سال 2023 منتشر خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، گزارش‌‌های مختلفی از تاخیر خوردن زمان انتشار بازی Assassin's Creed Rift به گوش می‌رسد و شاید این بازی در بهار سال 2023 میلادی به صورت رسمی عرضه شود.

اگرچه به طور کلی ماهیت و وجود عنوانی با نام Assassin's Creed Rift توسط یوبیسافت تایید نشده است، اما بلومبرگ در ماه فوریه میلادی اعلام کرد که یوبیسافت یک عنوان از سری بازی‌های Assassin's Creed را در دست ساخت دارد که در معیار‌ و مقیاس کوچک‌تر نسبت به سایر عناوین این سری قرار دارد و با نام Rift شناخته می‌شود.

این بازی بیشتر از عناوین قبلی این مجموعه قرار است بر روی المان مخفی کاری تمرکز داشته باشد و شخصیت اصلی آن، بسیم خواهد بود که در عنوان Assassin's Creed Valhalla حضور داشته است. این عنوان در ابتدا قرار بود به صورت یک بسته الحاقی عرضه شود که در ادامه با تصمیم یوبیسافت به یک عنوان مستقل تبدیل شده است.

روز پنج شنبه، یوبیسافت اعلام کرد که عنوان Avatar: Frontiers of Pandora و یک عنوان کوچک که هنوز معرفی نشده است به صورت رسمی تا سال مالی 2023 تاخیر خواهند خورد. بلومبرگ در ادامه ادعا کرد که این عنوان کوچک معرفی نشده، همان بازی Rift است که تا بازه فوریه - ژوئن 2023 تاخیر خورده است.

از طرف دیگر، انتظار می‌رود که عنوان Rift قبل از بازی Assassin's Creed Infinity عرضه شود. همچنین طبق اطلاعات به دست آمده، بازی Assassin's Creed Rift قرار است در شهر بغداد جریان داشته باشد. همچنین یوبیسافت قبل‌تر اعلام کرده بود که آینده فرانچایز Assassin's Creed را در ماه سپتامبر میلادی مشخص خواهد کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره عنوان غیررسمی Assassin's Creed Rift تا بهار 2023 تاخیر خورد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «عنوان غیررسمی Assassin's Creed Rift تا بهار 2023 تاخیر خورد» در کادر زیر بنویسید :

5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید