کد مطلب:  66651 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاخیر در زمان عرضه بازی UFL تا سال 2023

تاخیر در زمان عرضه بازی UFL تا سال 2023

عرضه بازی UFL به سال 2023 میلادی موکول شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، عرضه بازی رایگان UFL که قرار است رقابتی جدید را با دو بازی فوتبالی FIFA و eFootball ایجاد کند، تا سال 2023 به تعویق افتاد.

بازی UFL که با شعار یک بازی عادلانه برای همه معرفی شد و گفته شد که قرار است تمامی نکات منفی سایر بازی‌های فوتبالی را از بین ببرد، در ابتدا قرار بود در سال 2022 میلادی برای کنسول‌های پلی استیشن 4، 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس/ایکس عرضه شود که در حال حاضر با تعویق مواجه شده است.

طبق گفته سازندگان این بازی، مراحل ساخت اولین نسخه از عنوان UFL، به مراحل پایانی خود نزدیک شده است و حدودا 80 درصد از مراحل ساخت آن طی شده است. با این حال، عرضه این عنوان با تاخیر مواجه شده است و قرار است در سال 2023 میلادی عرضه شود. رئیس استودیو Strikerz، آقای یوجین ناشیلوف، در این خصوص با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد:

 

گفتن آن که این بازی با پیچیدگی تکنولوژیکی بسیار زیادی همراه است، چیز جدیدی نیست. بازی باید شبیه سازی طیف کاملی از مکانیک‌ها، تکنیک‌ها و انیمیشن‌های پویا و واقع گرایانه بازیکنان در کلاس جهانی را انجام دهد. امروز ما اعلام می‌کنیم که عرضه بازی به سال 2023 میلادی موکول خواهد شد. بسیاری از شماها، این احتمال را از قبل داده بودید و این پیش بینی شما درست بوده است. بازی به صورت حدودی 80% ساخته شده است و ما مدت زمان بیشتری را برای به اتمام رساندن مراحل توسعه بازی نیاز داریم.

 

ناشیلوف در ادامه اشاره کرد که هواداران این بازی برای دانستن زمان دقیق انتشار بازی، باید تا ماه دسامبر میلادی صبر کنند. بازی UFL با آن همه سر و صدایی که در زمان معرفی ایجاد کرد، با شعار یک بازی عادلانه پا به جهان فوتبال گذاشت و قرار است بازیکنان با مهارت یکسان را در برابر یک دیگر قرار دهد و به نوعی از Pay 2 Win بودن بازی جلوگیری کند.

در ماه ژانویه میلادی بود که اولین تریلر از گیم پلی بازی UFL منتشر شد که نشان می‌داد کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی دنیای فوتبال، به عنوان سفیر UFL انتخاب شده است. همچنین الکساندر زینچنکو، روملو لوکاکو، رابرت فیرمینو و کوین دی بروینه نیز در معرفی و پیشرفت این عنوان نقش داشته‌اند.

: برای دریافت مشاوره درباره تاخیر در زمان عرضه بازی UFL تا سال 2023 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «تاخیر در زمان عرضه بازی UFL تا سال 2023» در کادر زیر بنویسید :

3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید