مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  64256 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بی نظمی و بلاتکلیفی غرفه ها در سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران

بی نظمی و بلاتکلیفی غرفه ها در سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران

با اینکه ساعت 17 روز سه شنبه 20 اردیبهشت 1401 افتتاح سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران بوده است اما غرفه های زیادی همچنان بلاتکلیف مانده اند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران که در ساعت 17 روز سه شنبه 20 اردیبهشت 1401 توسط رئیس جمهور افتتاح شد و راس ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 21 اردیبهشت برای بازدید و مشارکت عموم مردم آغاز به کار می کند، همچنان بی نظم و بلاتکلیف باقی مانده است.

به گفته مسئولان نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، 2.800 ناشر برای شرکت در این رویداد سالیانه ثبت نام کردند که تنها 1.100 ناشر ترجیح دادند به صورت مجازی در سامانه ketab.ir شرکت کنند. به همین خاطر تعدادی از غرفه های خالی باقی ماندند و ظاهر نمایشگاه را دچار بی نظمی کردند.

از طرفی دیگر، با توجه به بازه زمانی کوتاه مدت برای برگزار نمایشگاه کتاب و تحویل غرفه ها از روز 18 اردیبهشت باعث شد در شروع نمایشگاه همچنان غرفه داران مشغول غرفه آرایی و چیدن کتاب ها باشند. تعدادی از ناشران به روز اول نمایشگاه نرسیدند و تعداد زیادی از غرفه ها کاملاً خالی و بلاتکلیف باقی مانده اند. هنوز مشخص نیست در روزهای آینده این بی نظمی برطرف خواهد شد یا خیر.

موضوع دیگر، درباره کارت شناسایی غرفه داران است. کارت شناسایی آنها هنوز صادر نشده و دستگاه های کارتخوان ناشران همچنان کامل نشده است. در سال های پیش فقط در ساعات اولیه چنین مشکلاتی وجود داشت. اما بعد از چند ساعت تمام این مشکلات رفع می شد.

و باز هم مسئله ای دیگر، درباره کارت پارکینگ ناشران است. کارت پارکینگ ناشران همچنان آماده نشده و اصلاً مشخص نیست به غرفه داران پارکینگ تخصیص پیدا می کند یا خیر! این مورد درباره خبرنگاران هم صدق می کند.

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره بی نظمی و بلاتکلیفی غرفه ها در سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بی نظمی و بلاتکلیفی غرفه ها در سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید