مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  68305 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی باربارا کندال

بیوگرافی باربارا کندال

در المپیک بارسلونا باربارا کندال به اولین زن نیوزیلندی بدل گشت که در طول 40 سال برای کشورش در قایقرانی بادبانی مدال گرفته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

هنگامی که باربارا کندال شروع به ورزش موج سواری حرفه ای کرد، بیست ساله بود. او که در 30 آگوست 1967 در پاپاکورا واقع در اوکلند کشور نیوزیلند متولد شده بود، از هفت سال قبل، موج سواری را آغاز کرده بود. اما پس از آن ترجیح داد که در یک مدرسه رقص به فعالیت بپردازد. به هر شکل پس از شکستن رکورد جهان، او تصمیم گرفت که به شکل حرفه ای به قایقرانی بادبانی بپردازد. چنین شد که وی در سال 1992 در بخش لچنر در مسابقات المپیک شرکت کرد و در بین ده شرکت کننده اولین عنوان زندگی خود را کسب کرد.

 برادر باربارا نیز در المپیک لس آنجلس برنز و در سئول طلای قایقرانی بادبانی را از آن خود کرده بود. چهار سال بعد باربارا در گروه میسترال ( mistral) در المپیک شرکت کرد و پس از لای شان لی از هنگ کنگ به مقام دوم دست یافت. این مدال نقره او را به ورزشکار سال کشورش بدل ساخت و وی جوایز دیگری را هم در داخل کشور خود به پاس این موفقیت به دست آورد.

در المپیک 2000 سیدنی نوبت به رنگ دیگری از مدال رسید. این بار پس از آلساندرا سنسینی ایتالیایی و آملی لوکس آلمانی صاحب برنز شد  تا با کسب سه مدال از قایقرانی بادبانی، به یکی از سه زنی بدل گردد که بیشترین مدال را از المپیک کسب کرده است.

در المپیک آتن، باربارا در 36 سالگی مقامی بهتر از پنجم کسب نکرد تا مشخص شود که دوران پایان حرفه او نیز فرا رسیده است. وی پس از آن به امور مدیریتی ورزش روی آورد و از سال 2005 به عنوان یکی از اعضای IOC در کمیسیون ورزشکاران برگزیده شد.

کندال در دوران ورزش خود، علاوه بر مدالهای المپیک، صاحب 3 طلای جهانی( 1998، 1999 و 2002) دو نقره( 2003 و 2004) و یک برنز( 1997) گردید و همچنین چهار بار رکورد جهان را ترقی داد.

 

Lechner: لچنر یک تخته موج سواری بادبان دار به طول 3.9 و پهنای 0.63 متر مربع می باشد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره بیوگرافی باربارا کندال فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بیوگرافی باربارا کندال» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید