کد مطلب:  61469 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بهره برداری از 3 آرامستان جدید پایتخت تا سال 1401

بهره برداری از 3 آرامستان جدید پایتخت تا سال 1401

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا تهران از برنامه ریزی های این سازمان برای ایجاد و بهره برداری از 3 آرامستان در شهر تهران خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از اطلاعات، سعید غضنفری، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا تهران روز گذشته و در یک نشست مطبوعاتی با اشاره به اینکه هدف اصلی این سازمان سهولت در دفن درگذشتان همشهریان تهرانی است و در این راستا این سازمان اقدامات تازه ای را انجام خواهد داد گفت: یکی از این اقدامات کم کردن بخشی از هزینه های خدمات به خانواده متوفی است. نمونه آن پارکینگ ورودی عروجیان است که در اختیار پیمانکار بود.

وی همجنین عنوان کرد:  بهشت زهرا برای 3 تا 5 سال آینده ظرفیت دارد. همچنین به دنبال این هستیم از آرامستان‌های بقاع متبرکه با کمک اوقاف استفاده و از ظرفیت این بقاع برای تدفین مؤمنین تهران بهره ببریم.

غضنفری در ادامه افزود: خانواده ها در شرایط بد روحی وارد سازمان می شوند و باید بار روانی آنها توسط مباشرین کم شود. این مباشرین نیاز به آموزش دارند و یک بازه زمانی سه ماهه را برای آموزش آنها درنظر گرفته ایم.

وی در خصوص قیمت مصوب قبر در این آرامستان گفت: در بهشت زهرا یک طبقه قبر به صورت رایگان است و دو طبقه دیگر آن نهایتا هر یک 5 میلیون تومان است. برای قطعاتی که تراکم زیاد است برای هر قبر 7 میلیون تومان در نظر گرفته شده که البته مصوب شورای شهر است.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا ادامه داد: قیمت مقبره خانوادگی که حدود30 قبر در آن جا می شود حدود 750میلیون تومان و مقبره هایی با گنجایش 50 قبر یک میلیارد و 200 میلیون تومان است.

 

 

: برای دریافت مشاوره درباره بهره برداری از 3 آرامستان جدید پایتخت تا سال 1401 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بهره برداری از 3 آرامستان جدید پایتخت تا سال 1401» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید