ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  72263 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 8 دقیقه
بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران

بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران

آیا تاکنون غذا‌های ژاپنی را خورده‌اید؟‌ همه ما غذا‌های ژاپنی را با سوشی می‌شناسیم، البته این همه محبوبیت سوشی در سراسر جهان بی‌دلیل نیست.
زمان مطالعه: 8 دقیقه

آیا تاکنون غذا‌های ژاپنی را خورده‌اید؟‌ همه ما غذا‌های ژاپنی را با سوشی می‌شناسیم، البته این همه محبوبیت سوشی در سراسر جهان بی‌دلیل نیست. چون دارای طعمی متفاوت، جذاب و با ظاهری بسیار زیبا و رنگارنگ است و تمام مشخصات این غذا باعث شده تا این غذا نیز مانند پیتزا در کل دنیا محبوب شود. برای یک‌بار هم که شده هر فردی باید این غذای جذاب را امتحان کند. شاید با خود فکر کنید که سوشی از مواد خام تهیه می‌شود، اما باید به شما بگویم که سوشی انواع مختلفی داشته و با مواد و روش‌های متفاوتی تهیه می‌شود.

اگر کمی جستجو و تحقیق کنید قطعا می‌توانید سوشی متناسب با ذائقه و سلیقه‌ خودتان را در بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران پیدا کنید. اگر برای بار اول تصمیم گرفته‌اید که غذا‌های ژاپنی را امتحان کنید، بهتر است در عوض خرید سوشی از هایپر استارها، به رستوران‌های آسیایی و ژاپنی بروید تا از نزدیک، طعم اصیل سوشی و غذاهای ژاپنی را امتحان کنید. اگر می‌خواهید با بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران آشنا شوید توصیه می‌کنیم تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

آشنایی با بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران

رستوران‌های ژاپنی در تهران
رستوران‌های ژاپنی در تهران

اگر به غذاهای شرقی علاقه‌ی زیادی دارید بدون شک باید غذا‌های ژاپنی را برای یک بار هم شده امتحان کنید و از چشیدن آن‌ها لذت ببرید. بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران این امکان را برای شما فراهم می‌کنند تا در عین سادگی بتوانید غذاهای این کشور را متناسب با ذائقه خودتان تهیه نمایید. یکی از دغدغه‌هایی که ممکن است برای هر شخصی به وجود آید، تردید بین انتخاب بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران از میان انواع رستوران‌های ژاپنی می‌باشد. همان طور که می‌دانید به دلیل فراوانی رستوران‌های ژاپنی در جامعه کنونی، یافتن بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران کار چندان ساده ای نیست. ولی ما با معرفی چند نمونه از بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران این کار را برای شما راحت تر می‌کنیم. بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران شامل موارد زیر می‌باشند:

رستوران ژاپنی چاپ چاپ

رستوران ژاپنی چاپ چاپ در تهران 3 شعبه دارد که یکی در زعفرانیه، بعدی در خیابان فرشته و دیگری در خیابان جردن قرار دارد. محیط هر سه شعبه‌ی این رستوران‌ها لوکس و جذاب می‌باشند و دکوراسیون آن‌ها به زیبایی تزئین شده‌اند. علاوه بر فضای زیبا و جذاب، غذا‌های این رستوران تنوع زیادی داشته و طعم فوق‌العاده‌ای دارند. شما می‌توانید در این رستوران‌ها انواع سو‌شی را که به شکل‌های زیبایی تزئین می‌شوند، امتحان کرده و از طعم خوب آن‌ها لذت ببرید.

لازم به ذکر است که گر دوست دارید غذای خود را در فضای باز میل کنید، توصیه می‌کنیم شعبه زعفرانیه را انتخاب کنید. چون تراس جذاب این رستوران به شما این امکان را می‌دهد که غذای ژاپنی خود را در فضای باز میل کنید.

 • آدرس شعبه زعفرانیه رستوان چاپ چاپ:: زعفرانیه، مقدس اردبیلی، بین کیهان و پسیان، پلاک 25، طبقه اول
 • آدرس شعبه الهیه رستوان چاپ چاپ: خیابان بوسنی هرزگوین، خیابان فرشته، پلاک ۲۳، مجتمع تجاری مینیاتور، طبقه همکف
 • آدرس شعبه جردن رستوران چاپ چاپ: خیابان جردن، پلاک ۱۹، بلوار صبا

رستوران سوشی آی

رستوران ژاپنی سوشی آی یکی از بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران می باشد که بار ارائه انواع غذاهای آسیایی از جمله سوشی یکی از محبوب ترین رستوران ها در میدان تجریش می باشد. این رستوران دارای غذاهای بسیار خوش طعم و محیطی بسیار جذاب است.

آدرس: تهران دربند میدان تجریش، ابتدای خیابان فناخسرو، پلاک ۷، سوشی آی 

رستوران کنزو

رستوران کنزو یکی از قدیمی‌ترین و بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران است که انواع سوشی‌، پیش‌غذا، سوپ و غذاهای مختلف ژاپنی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. شما دارای هر گونه سلیقه‌ای که باشید، می‌توانید با کمی خوردن از غذا‌های ژاپنی در رستوران کنزو از طعم غذاهای بی نظیر آن لذت ببرید.

لازم به ذکر است که این رستوران برای گیاه‌خواران نیز غذاهای ویژه‌ای آماده می‌کند.

این رستوران در تهران ۲ شعبه دارد و محیط رستوران‌های آن بسیار زیبا و شیک است و دکوراسیون آن‌ها آسیایی می‌باشند. اگر دوست دارید در یک محیط شیک آسیایی سوشی را امتحان کنید، به کنزو سر بزنید.

 • آدرس شعبه ۱ رستوران کنزو: ونک، خیابان خدامی
 • آدرس شعبه ۲ رستوران کنزو: اوین، هتل پارسیان آزادی

رستوران مانسون لانژ

رستوران مانسون لانژ یکی دیگر از بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران است که به ارائه انواع غذاهای آسیایی از جمله سوشی می‌پردازد. این رستوران دارای غذاهای خوش طعم و محیطی بسیار جذاب است که ویژگی‌ها آن را به یکی از بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران تبدیل کرده‌اند. لازم به ذکر است که در این رستوران یک تراس جذاب نیز وجود دارد که برای دورهمی‌های دوستانه بسیار مناسب می‌باشد.

 • آدرس رستوران مانسون لانژ : خیابان جردن، نبش خیابان گلدان، پلاک ۲

رستوران ناکایا

رستوران ناکایا جزو بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران می‌باشد که علاوه بر غذاهای لذیذش، دارای دکوراسیونی فوق العاده جذاب است که می‌تواند، صرف یک وعده غذای آسیایی یا ژاپنی را برای افراد لذت بخش تر کند.

رستوران ناکایا نسبتا بزرگ بوده و افراد می‌توانند از داخل سالن نوع طبخ غذاها و آشپزخانه را مشاهده کنند. تراس این رستوران برای افرادی که می‌خواهند سیگار یا قلیان بکشند محیطی مناسب می‌باشد.

 • آدرس رستوران ناکایا: فرشته، خیابان آقابزرگی، پلاک ۲۱، طبقه همکف

رستوران سوشی آنت

رستوران سوشی آنت یکی دیگر از بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران است که شما می‌توانید در آن انواع مختلف غذاهای ژاپنی را امتحان کرده و از طعم جذاب آن‌ها لذت ببرید.

لازم به ذکر است که محیط این رستوران شیک و جذاب بوده و برای قرارهای دوستانه گزینه‌ی بسیار مناسبی می‌باشد.

 • آدرس رستوران سوشی آنت: زعفرانیه خیابان آصف سه‌راه آصف کوچه سیمین، پلاک ۶

رستوران ستاره ونک

رستوران ستاره ونک یک رستوران کوچک آسیایی می‌باشد که دکوراسیونی مطابق با فرهنگ آسیایی داشته و از بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران محسوب می‌شود. منوی این رستوران پر از غذا‌های مختلف آسیایی و خوش طعم است که قطعا از خوردن آن‌ها پشیمان نمی‌شوید. شما می‌توانید برای انتخاب غذای ژاپنی از راهنمایی مدیر این مجموعه کمک بگیرید و غذایی مطابق با ذائقه‌ خودتان سفارش دهید.

 • آدرسرستوران ستاره ونک: میدان ونک، انتهای خیابان ونک، ابتدای خیابان سئول، پلاک ۱۲

رستوران الین سوشی

 رستوران الین سوشی در محیطی شیک و زیبا به ارائه انواع سوشی و غذاهای مختلف ژاپنی همچون گیوزا، ساشیمی، تمپورا و… می‌پردازد. اگر به رستوران‌هایی با فضای باز علاقمند هستید، می‌توانید برای دورهمی‌های دوستانه یا قرارهای مهم این رستوران را انتخاب کرده و در کنار عزیزانتان از طعم جدید انواع غذاهای ژاپنی در بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران لذت ببرید.

 • آدرس رستوران الین سوشی: باشگاه انقلاب، فودکورت اصلی، الین سوشی

رستوران نودلچی

رستوران نودلچی یک رستوران آسیایی می‌باشد که در آن انواع غذاهای آسیایی به‌ خصوص سوشی‌های متنوع، با طعمی عالی و با کیفیت بالا پخته می‌شوند. شما می‌توانید در بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران که نودلچی نیز شامل آن می‌شود انواع غذاهای آسیایی را سفارش داده و میل کنید.

 • آدرس رستوران نودلچی: بلوار اندرزگو، بین کامرانیه و قیطریه، جنب اشکستان پور شمالی

رستوران کاتسو

رستوران کاتسو جزو بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران می‌باشد که در فودکورت پالادیوم واقع شده است. این رستوران علاوه بر غذاهای ژاپنی، دیگر غذاهای آسیای شرقی را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد. شما در رستوران کاتسو می‌توانید انواع سوشی‌های خوشمزه، نودل، انواع سوپ و خوراک‌های لذیذی که با ماهی و میگو آماده می‌شوند را امتحان کنید. اگر به پالادیوم رفتید توصیه می‌کنیم که حتما به این رستوران نیز سر بزنید.

 • آدرس رستوران کاتسو: مقدس اردبیلی، بعد از میدان الف، جنب کوچه عروضی، مرکز خرید پالادیوم، واحد ۱۰ طبقه سوم

رستوران سوشی خونه

رستوران سوشی خونه با فضایی جذاب و رؤیایی یکی از بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران محسوب می‌شود. نور پردازی زیبا و همچنین متنوع ترین منوی آسیایی ای به همراه سوشی‌هایی سوار بر کشتی‌های چوبی، این رستوران را به یکی از معروف ترین رستوران‌های ایران تبدیل کرده است.

یکی دیگر از ویژگی‌های فوق العاده ی رستوران سوشی خونه این است که شما یک مبلغ مشخصی را پرداخت خواهید کرد و پس از آن قادر خواهید بود به صورت نامحدود از غذاهای این رستوران استفاده کنید.

 • آدرس رستوران سوشی خونه: قیطریه، پایین میدان ندا، بالای شهروند چیذر

رستوران آواکادو

رستوران آواکادو یکی دیگر از بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران می‌باشد که می‌توانید در آن انواع سوشی‌های خوشمزه را که به زیبایی تزئین شده‌اند امتحان کنید. در این رستوران علاوه بر سوشی، غذاهای دیگر ژاپنی نیز ارائه می‌شوند و شما با هر ذائقه‌ و سلیقه‌ایی که هستید می‌توانید غذای مورد علاقه‌‌ی خود را در این رستوران انتخاب کرده و میل کنید.

 • آدرس رستوران آواکادو: ونک، خیابان شیراز شمالی، خیابان ملاصدرا، خیابان حکیم اعظم، مجتمع پارک پرنس، جنب بانک پاسارگاد

رستوران سوشی بار کُوی

رستوران سوشی بار کوی در فودکورت اوپال قرار داشته و انواع مختلف سوشی‌های خوشمزه را به مشتریان‌خود ارائه می‌دهد. در این رستوران سوشی‌ها علاوه بر زیبایی، خوش‌طعم نیز هستند.

 لازم به ذکر است که اگر قصد بیرون رفتن از خانه را ندارید از سوشی بار کوی، می‌توانید سوشی دلخواهتان را سفارش داده و در بسته‌بندی زیبایی آن‌ها را تحویل بگیرید. به همین دلیل است که این رستوان جزو بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران به حساب می‌آید.

 • آدرس رستوران سوشی بار کوی: سعادت آباد، میدان کتاب، مرکز تجاری اُپال

رستوران واسابی

نام این رستوران از ترب ژاپنی یا واسابی گرفته شده است. واسابی نام یک گیاه می‌باشد که از آن سس واسابی را تهیه می‌کنند و به همراه سوشی سرو می‌کنند. همان‌طور که از نامش مشخص است، رستوران واسابی پر از غذاهای ژاپنی می‌باشد که به زیبایی تزئین و سرو می‌شوند. واسابی یکی از بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران بوده و مشتریان زیادی دارد.

 • آدرس رستوان واسابی: اتوبان کردستان، شصت و چهارم غربی، واحد ۲۶ تجاری، مجتمع آ اس پ

رستوران روشا (جاده ابریشم)

از جمله بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران می‌توان به رستوران روشا اشاره کرد. رستوران جاده ابریشم در طبقه نهم مجتمع روشا قرار داشته و دارای فضایی فوق‌العاده جذاب، لوکس و متفاوت می‌باشد که این فضاسازی نمایشگر فرهنگ کشورهای آسیایی است. این رستوران علاوه بر سالن سربسته، روف‌گاردن جذابی دارد که می‌تواند برای شما تجربه لذت بردن از غذای‌های خوش طعم و تماشای مناظر فوق‌العاده را فراهم کند. در این رستوران می‌توانید انواع سوشی را امتحان کرده و از طعم بی‌نظیر آن‌ها لذت ببرید.

 • آدرس رستوران جاده ابریشم: خیابان فرمانیه، نبش عمار، طبقه نهم و طبقه R مجتمع تجاری روشا

رستوران پیچ

رستوران پیچ یکی دیگر از بهترین رستوران‌‌های ژاپنی در تهران است که فضایی دنج، کوچک و جمع و جور دارد. دکوراسیون داخلی این رستوران چوبی و مدرن می‌باشد. این رستوران قفسه بازی نیز دارد و زمانی که منتظر هستید غذایتان آماده شود می‌توانید به بازی کردن مشغول شوید. منوی این رستوران شامل نودل، انواع پاستا، سوشی و خوراکی‌های آسیایی است. شما می‌توانید هر غذایی را که مایل به خوردن آن هستید را در این رستوران پیدا کنید. رستوران پیچ از لحاظ قیمتی جزو رستوران‌‌های متوسط محسوب می‌شود.

 • آدرس رستوران پیچ: خیابان پاسداران، بوستان دوم، خیابان مجید افشاری، انتهای گیلان، انتهای رحمانی شمالی، شماره ۱۲

جمع بندی

رستوران‌های ژاپنی در تهران
رستوران‌های ژاپنی در تهران

با توجه به اینکه پختن غذا‌های ژاپنی به مهارت ویژه‌ای نیاز دارد و حتما باید توسط سرآشپز‌های حرفه‌ای پخته شوند، اکثر علاقمندان به غذا‌های ژاپنی ترجیح می‌دهند که وعده غذایی خود را در رستوران‌‌های ژاپنی میل کنند. با توجه به تعداد زیاد و تنوع رستوران‌‌های ژاپنی در تهران، ما در این مقاله به معرفی بعضی از بهترین رستوران‌های ژاپنی تهران پرداختیم و شما را با فضای داخلی و آدرس هر کدام از این رستوران‌‌ها آشنا کردیم تا اگر مایل بودید به یک رستوران ژاپنی در شهر تهران بروید، کار برای شما آسان‌تر باشد.

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بهترین رستوران‌های ژاپنی در تهران» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید