کد مطلب:  64147 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بهترین بازیکن دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد

بهترین بازیکن دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد

ادمیلسون جونیور، وینگر تیم الدحیل به عنوان بهترین بازیکن مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، بر اساس آمار کنفدراسیون فوتبال آسیا که پس از پایان مرحله گروهی اعلام شد، ادمیلسون جونیور، وینگر تیم الدحیل به عنوان بهترین بازیکن مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد. الدحیل که با 15 امتیاز مقتدرانه به مرحله یک هشتم نهایی راه یافته، امیدوار است با ادامه درخشش بازیکنانش به مراحل بالاتر این رقابت‌ها هم برسد.
البته این تنها عنوان ادمیلسون نیست. او به واسطه نمایش‌های کم‌نظیرش نقش زیادی در موفقیت الدحیل در این مسابقات و دستیابی به یکی از بهترین حضورهای خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا داشت.
او با هشت گل زده علاوه بر دادن سه پاس گل، عنوان بهترین گلزن مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را نیز به دست آورد. مرحله گروهی‌ای که الدحیل با دسته‌ای از بازیکنان شاخص با جلوداری ادمیلسون با موفقیت آن را پشت سر گذاشت. به جز ادمیلسون با هشت گل زده در شش مسابقه، نمی‌توان از تاثیر مایکل اولونگا مهاجم کنیایی الدحیل، بهترین گلزن این فصل لیگ قطر با 22 گل و همچنین معز به راحتی گذشت. علی بهترین گلزن تیم ملی، عاصم مدبو، کریم بوزیاف، فرجانی ساسی، همچنین درخشش بسام الراوی مدافع و صلاح زکریا دروازه بان الدحیل همگی در این راه به قرمزها کمک کردند تا با هدایت هرنان کرسپو سرمربی آرژانتینی و مشهورشان یکی از بهترین عملکردهای این فصل رقابت‌ها را به نام خودشان ثبت کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره بهترین بازیکن دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بهترین بازیکن دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید