حال عزت‌الله مهرآوران؛ بازیگر پیشکسوت رو به بهبود است | آسمونی
کد مطلب: 60226 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حال عزت‌الله مهرآوران؛ بازیگر پیشکسوت رو به بهبود است

حال عزت‌الله مهرآوران؛ بازیگر پیشکسوت رو به بهبود است

عزت الله مهرآوران که به دلیل درگیری شدید ریه دچار تنگی نفشس شدید بود از امروز توسط پزشکان به خواب مصنوعی رفت
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، ساعاتی پیش عزت الله مهرآوران، بازیگر پیشکسوت کشورمان تحت عمل جراحی قرار گرفت و جراحان با قرار دادن یک لوله در گلوی او موفق شدند تنفس این هنرمند محبوب را تا حد زیادی برگردانند.

مدیرعامل موسسه هنرمندان اعلام کرد: هنزمند خوب کشور عزت الله مهرآوران که به دلیل درگیری شدید ریه دچار تنگی نفشس شدید بود از امروز توسط پزشکان به خواب مصنوعی رفت تا هیجانات ناشی از استرس نفس تنگی بر وی قلبه نکند.

نیکنام حسینی پور گفت: پس از این ماجرا ساعتی پیش عزت‌الله مهرآوران را تحت عمل جراحی قرار داده و با گذاشتن یک لوله در گلوی وی موفق شدند تنفس این هنرمند را تا حد مطلوبی بهبود ببخشند. در حال حاضر این هنرمند عزیز از راه لوله‌ای که بر روی گلوی وی با شکاف جراحی شده قرار داده‌اند نفس می‌کشد.

وی همچنین ابراز کرد: این اتفاقات همگی خوب است و از روز گذشته حال عزت‌الله مهرآوران رو به بهبودی حرکت کرده و روزنه امید در بازگشت سلامتی او ایجاد شده و پزشکان معتقدند که حالش خوب خواهد شد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره حال عزت‌الله مهرآوران؛ بازیگر پیشکسوت رو به بهبود است فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «حال عزت‌الله مهرآوران؛ بازیگر پیشکسوت رو به بهبود است»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 6 = ?