کد مطلب:  65223 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیلبورد معنادار شهرداری تهران در مقابل منزل حسن روحانی چیست؟

بیلبورد معنادار شهرداری تهران در مقابل منزل حسن روحانی چیست؟

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، درباره نصب بنرهای جدید در سطح شهر اعلام کرد که پویشی راه اندازی شده که "این میز بگذرد" نام دارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، طبق بیانات رضا صیادی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، بنرهای جدیدی در سطح شهر تهران نصب شده اند که در راستای پویش "این میز بگذرد" هستند.

این سازمان، بنرهایی را به خاطر مناسبت های مختلف و توصیه هایی به مسئولان نصب می کند. گاهی اوقات این توصیه ها به افرادی است که مسئولیتی در سطح کشور ندارند اما بیشتر این بیلبوردها و بنرها در جهت نقد به مسئولین است.

آغاز پویش این میز بگذرد از ایام رحلت امام خمینی آغاز شده است و از زبان امام توصیه هایی به مسئولین صورت گرفته که بهتر است مانند امام به سمت ساده زیستی، تقوا، دوری از دنیا پرستی و تجملات حرکت کنند.

سازمان زیباسازی شهر تهران این بنرهای معنادار را در مقابل منزل برخی مسئولین سابق ازجمله حسن روحانی نصب کرده است. بنری که برای حسن روحانی انتخاب شده، درباره مذمت کاخ نشینی است. زیرا حسن روحانی همیشه از نظر افراد و منتقدین، بعنوان فردی مرفه شناخته شده که در محله اعیان نشین ولنجک سکونت دارد و از جنس مردم نیست.

بنر شهرداری تهران مقابل منزل حسن روحانی
بنر شهرداری تهران مقابل منزل حسن روحانی
نظر خود را درباره «بیلبورد معنادار شهرداری تهران در مقابل منزل حسن روحانی چیست؟» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید