کد مطلب:  65652 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اعلام زمان برگزاری رویداد Ubisoft Forward توسط یوبیسافت

اعلام زمان برگزاری رویداد Ubisoft Forward توسط یوبیسافت

رویداد بعدی یوبیسافت فوروارد در تاریخ 19 شهریور برگزار خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، یوبیسافت قرار است در ماه سپتامبر میلادی شوکیس بعدی خود را برگزار کند و طی آن ممکن است  از پروژه های در حال توسعه خود رونمایی کند.

طبق اعلام رسمی یوبیسافت، شوکیس یوبیسافت فوروارد قرار است در تاریخ 19 شهریور ماه (10 سپتامبر) برگزار شود. همچنین، یوبیسافت تایید کرده است که قرار است طی این رویداد، اطلاعات جدیدی را در خصوص چندین بازی منتشر کند. این رویداد قرار است در پلتفرم های یوتیوب، توئیچ و همچنین وبسایت رسمی یوبیسافت به صورت زنده پخش شود.

قبل تر، یوبیسافت اعلام کرده بود که جدیدترین نسخه از سری Assassin's Creed را در ماه سپتامبر میلادی رونمایی خواهد کرد. در نتیجه انتظار می رود که در لاین آپ بازی هایی که قرار است در این رویداد به نمایش در بیایند، حضور داشته باشد. علاوه بر این، کمپانی یوبیسافت اعلام کرد که قرار است در تاریخ 7 ژوئن (پنج شنبه 16 تیر) از گیم پلی بازی Skull & Bones رونمایی کند.

این مجموعه هر ساله در تابستان مراسمی را تحت عنوان Ubisoft Forward برگزار می کند. این مراسم به طور معمول در ماه ژوئن میلادی برگزار می شد، اما با تصمیم یوبیسافت، برگزاری این مراسم برای سال 2022 میلادی به ماه سپتامبر موکول شده است. اولین مراسم یوبیسافت فوروارد در حالی در ماه جولای 2020 برگزار شد که مراسم E3 به دلیل شیوع بیماری کرونا لغو شده بود.

طبق اطلاعات منتشر شده، برگزاری مراسم مستقل توسط یوبیسافت، باعث افزایش میزان بازدیدهای همزمان شده است و میزان بازدید آن از شوکیس های یوبیسافت در مراسم E3 بیشتر بوده است.

در پایان لازم به ذکر است که به گفته یوبیسافت عنوان بعدی Assassin's Creed که قرار است در ماه سپتامبر معرفی شود، یک عنوان مخفی کاری خواهد بود و به بازی های گذشته این شرکت نزدیک تر خواهد بود. به همین منظور، طرفداران سری بازی های Assassin's Creed مشتاقانه منتظر فرا رسیدن مراسم یوبیسافت فوروارد و رونمایی از سری جدید بازی Assassin's Creed هستند.

: برای دریافت مشاوره درباره اعلام زمان برگزاری رویداد Ubisoft Forward توسط یوبیسافت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «اعلام زمان برگزاری رویداد Ubisoft Forward توسط یوبیسافت» در کادر زیر بنویسید :

8 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید