کد مطلب:  61818 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برگزاری رویداد مجازی کارنو در بهمن و اسفند 1400

برگزاری رویداد مجازی کارنو در بهمن و اسفند 1400

رویداد کارنو با همراهی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، سازمان فنی‌وحرفه‌ای و با هدف توانمند سازی سرمایه انسانی در زمینه نانو برگزار خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، رویداد فناورانه تحت عنوان کارنو با همراهی نهاد های دولتی مانند ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، سازمان فنی‌وحرفه‌ای و مرکز تربیت مربی کشور با رویکرد توانمندسازی سرمایه‌های انسانی ویژه‌ متخصصان فناوری نانو در بازه زمانی بهمن و اسفند 1400 برگزار خواهد شد.

در این رویداد، فضای ورود به کسب‌وکار های نوپایه شبیه‌سازی شده و شرکت­‌کنندگان با فرآیند های کاری و چالش‌های ایجاد یک کسب‌وکار جدید آشنا می­‌شوند. محتوای آموزشی این رویداد در قالب کارگاه­‌های آموزشی، مشاوره‌ها و همچنین مسابقه کسب‌وکار به شرکت‌کنندگان آن ارائه خواهد شد. در روز پایانی نیز شرکت‌کنندگان ایده‌های خود را برای داوران این دوره از رویداد کارنو ارائه کرده و تیم­‌های برتر معرفی و جوایز نفیسی به آن ها اهدا خواهد شد.

در پایان لازم به ذکر است که  ستاد نانو اعلام کرده است که علاقه‌مندان برای استفاده از کدهای تخفیف ثبت‌نام زودهنگام تنها تا پایان دی 1400 فرصت دارند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت karnostartup.ir مراجعه کنند و یا با شماره 02176251065 -09301898646 تماس بگیرید.

: برای دریافت مشاوره درباره برگزاری رویداد مجازی کارنو در بهمن و اسفند 1400 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «برگزاری رویداد مجازی کارنو در بهمن و اسفند 1400» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید