کد مطلب: 60156 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برگزاری جشن شکوفه ها و غنچه ها در سایه کرونا

برگزاری جشن شکوفه ها و غنچه ها در سایه کرونا

امسال بر خلاف سال‌های گذشته و با یک روز تاخیر جشن شکوفه‌ها و غنچه‌ها برای استقبال از نوآموز کلاس اولی و پیش‌دبستانی، اول مهر برگزار شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امسال بر خلاف سال‌های گذشته و با یک روز تاخیر جشن شکوفه‌ها و غنچه‌ها برای استقبال از نوآموز کلاس اولی و پیش‌دبستانی، اول مهر برگزار شد.

این دانش آموزان برای دومین سال پیاپی در شرایطی کاملا متفاوت و تحت تاثیر همه گیری ویروس کرونا برای اولین بار مدرسه رفتن را تجربه می‌کنند.

بر اساس اعلام سرپرست وزارت آموزش و پرورش تاکنون 1 میلیون و 432 هزار و 617 نفر در طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به مدرسه ثبت نام کرده‌اند و جشنی نمادین با جمعیت بسیار کم برای آنها در روز پنجشنبه اول مهرماه برگزار شد.

امسال مراسم نمادین آغاز سال تحصیلی 1401- 1400پیش دبستانی‌ها تحت عنوان جشن غنچه‌ها و کلاس اولی‌‎ها تحت عنوان شکوفه‌ها با حضور علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش در دبستان عاصمی منطقه 9 پایتخت برگزار و زنگ مهر به صدا در آمد، سایر دانش آموزان هم از سوم مهر سال تحصیلی را به طور رسمی البته به دلیل کرونا با سبک و سیاقی متفاوت از قبل آغاز خواهند کرد.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «برگزاری جشن شکوفه ها و غنچه ها در سایه کرونا»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 2 = ?