کد مطلب:  63824 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برپایی پاویون شرکت های دانش بنیان در کیش

برپایی پاویون شرکت های دانش بنیان در کیش

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش در نیمه دوم اردیبهش 1401 برگزار می شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش طی روزهای 19 تا 22 اردیبهشت 1401 و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا خواهد شد.

در ادامه اطلاعیه روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ذکر شده است که شرکت‌های دانش بنیان فعال در حوزه‌های شهر هوشمند، هوش مصنوعی، فناوری‌های بانکی، اینترنت اشیاء، اقتصاد دیجیتال و رمز ارزها و زیرساخت و تجهیزات مخابراتی در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند.

علاقه‌مندان برای حضور در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات جزیره کیش می‌توانند تا 5 اردیبهشت 1401 جهت ثبت‌نام به سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir مراجعه کنند. لازم به ذکر است که ظرفیت شرکت در این رویداد محدود می باشد.

در پایان در نظر داشته باشید که برپایی پاویون‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های داخلی یکی از طرح های صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان در کشور می باشد که بر اساس آن شرکت‌های مشخصی می‌توانند از تخفیف 90 درصدی در تامین هزینه‌های مربوط به راه اندازی و ارائه شرکت و محصولات خود در نمایشگاه‌ها برخوردار شوند و بدون هیچ نگرانی و دغدغه ای در خصوص هزینه های مربوطه به معرفی محصولات و دستاوردهایشان بپردازند.

: برای دریافت مشاوره درباره برپایی پاویون شرکت های دانش بنیان در کیش فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «برپایی پاویون شرکت های دانش بنیان در کیش» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید