کد مطلب:  63030 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برنامه زمانی یک طرفه شدن جاده چالوس و آزاد راه تهران-شمال اعلام شد

برنامه زمانی یک طرفه شدن جاده چالوس و آزاد راه تهران-شمال اعلام شد

رئیس پلیس راه استان البرز از اعمال محدودیت ها و یک طرفه سازی برخی مشیر های منتهی به شمال کشور خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، رضا گودرزی، رئیس پلیس راه استان البرز با اشاره به افزایش ناگهانی ترافیک و تردد وسایل نقلیه در روز های پایانی سال و تعطیلات ابتدایی نوروز در محور کرج-چالوس گفت: برای سهولت در تردد خودروها امسال هم شاهد اعمال محدودیت ترافیکی در این محور هستیم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: بر این اساس، تردد انواع وسیله نقلیه از امروز 25 تا 29 اسفند 1400از ساعت 16 الی ساعت 24 ، از میدان امیر کبیر و آزادراه تهران - شمال به سمت مازندران یک طرفه خواهد بود.

گودرزی در ادامه افزود: علاوه براین تاریخ های اعلام شده، تردد انواع وسیله نقلیه در روزهای چهارم، پنجم، دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم فروردین 1401 از ساعت 12 ظهر الی ساعت 2 بامداد روز بعدی از میدان امیرکبیر و آزادراه تهران - شمال ( انتهای بزرگراه آزادگان ) به سمت مرزن آباد ممنوع خواهد بود. در ضمن تردد وسیله نقلیه از ساعت 16 روزهای تعیین شده تا ساعت 2 بامداد روز بعدی هم از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه خواهد بود.

در پایان رئیس پلیس راه استان البرز تاکید کرد:  در صورت افزایش حجم تردد در آزادراه تهران - شمال و کندی ترافیک در داخل تونل‌ها با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، از شمال به جنوب و جنوب به شمال به صورت مقطعی از ابتدای آزاد راه در هر دو مسیر مسدود خواهد شد.

: برای دریافت مشاوره درباره برنامه زمانی یک طرفه شدن جاده چالوس و آزاد راه تهران-شمال اعلام شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «برنامه زمانی یک طرفه شدن جاده چالوس و آزاد راه تهران-شمال اعلام شد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید