کد مطلب: 65021 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برق ادارات دولتی پرمصرف تهران قطع می شود

برق ادارات دولتی پرمصرف تهران قطع می شود

مصرف برق بیش از 1000 اداره در تهران، رصد شده و درباره لزوم رعایت مصوبه هیات وزیران و کاهش حداقل 30 درصدی مصرف برق راهنمایی شدند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: مصرف برق بیش از 1000 اداره در تهران، رصد شده و درباره لزوم رعایت مصوبه هیات وزیران و کاهش حداقل 30 درصدی مصرف برق راهنمایی شدند. برق اداراتی که رعایت نکنند قطع خواهد شد.

رامین پوریا افزود: باتوجه‌ به اینکه همه ادارات تهران مجهز به کنتور هوشمند هستند گفت ما از این امکانات هوشمند استفاده کرده و مصارف آنها را به‌صورت آنلاین رصد و کنترل می‌کنیم.

وی با بیان اینکه طبق مصوبه هیات وزیران مصرف برق ادارات بعد از ساعت کاری 60 درصد و در زمان اداری باید 30 درصد کاهش یابد، گفت: این طرح به دلیل کمبود در تامین برق اجرایی نمی‌شود بله هدف مدیریت مصرف در ادارات است.

با توجه مصوبه هیات دولت و ابلاغیه استانداری مرکزی، به منظور صرفه جویی در مصرف برق در ساعات پیک بار ساعت کاری، ساعات شروع و خاتمه کار کلیه دستگاه های اجرایی، بانک ها، نیروهای مسلح و نهادهای عمومی غیردولتی را از تاریخ 21 خرداد 1401 تا تاریخ 3 شهریور 1401 از ساعت 7 تا 13:30 تعیین کرد و استانداران موظف هستند ساعات کار کاهش یافته در این مدت تا میزان مقرر در ماده (87) قانون مدیریت خدمات کشوری را در ماه های باقیمانده سال جاری جبران کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره برق ادارات دولتی پرمصرف تهران قطع می شود فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «برق ادارات دولتی پرمصرف تهران قطع می شود» در کادر زیر بنویسید :

8 - 5 = ?