کد مطلب: 60337 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز بررسی طرح صیانت از کاربران فضای مجازی

آغاز بررسی طرح صیانت از کاربران فضای مجازی

سخنگوی کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی گفت نخستین جلسه بررسی این طرح در کمیسیون مشترک، یکشنبه هفته آینده برگزار می شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
 

به گزارش آسمونی، ظهر روز گذشته اعضای هیئت رئیسه مجلس طی جلسه ای، اعلام کردند: طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی در روز یکشنبه 18 مهر ماه وارد فاز عملیاتی شد.

لطف الله سیاهکلی گفت: در این جلسه مقرر شد که نخستین جلسه کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی برای بررسی ابعاد این طرح در روز یکشنبه هفته آینده ۲۵ مهرماه ساعت ۱۶ تشکیل شود..

طرح «حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی» به پیشنهاد نمایندگان کمیسیون فرهنگی مجلس تهیه شده است و هدف آن قانون گذاری خدمات پایه کاربردی فضای مجازی در کشور می باشد. این طرح در مرداد ماه مطرح شد و پس از اصلاحات به تصویب رسید

کمیسیون مشترک طرح حمایت از کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی با عضویت حدود 23 نفر از نمایندگان منتخب کمیسیون‌های تخصصی مجلس این طرح را بررسی می کنند. اعضای این کمیسیون قرار است به مدت 5 ماه ابعاد این طرح را برای اجرای آزمایشی در کشور بررسی کنند.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «آغاز بررسی طرح صیانت از کاربران فضای مجازی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 8 = ?