کد مطلب:  69082 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بررسی طرح ارز دیجیتال یورو در بانک مرکزی اروپا

بررسی طرح ارز دیجیتال یورو در بانک مرکزی اروپا

کریستین لاگارد (Christine Lagarde)، رئیس بانک مرکزی اروپا، معتقد است نسخه دیجیتال یورو ممکن است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

کریستین لاگارد (Christine Lagarde)، رئیس بانک مرکزی اروپا، معتقد است نسخه دیجیتال یورو ممکن است راهی را برای مردم فراهم کند تا بدون وابستگی به ارائه‌دهندگان خدماتِ پرداختِ تحت کنترل شرکت‌های غیراروپایی، خرید کنند.مقامات بانک مرکزی اروپا انتظار دارند کمیسیون اجرایی اتحادیه اروپا در چند هفته آینده، قوانین پیشنهادی خود را درباره این موضوع ارائه کند.

به گزارش آسمونی، بانک مرکزی اروپا جزئیات پیشنهاد خود برای طراحی یک ارز دیجیتال را در ماه اکتبر (مهر، آبان) منتشر خواهد کرد.بانک‌های مرکزی در سراسر جهان، از جمله فدرال رزرو (بانک مرکزی آمریکا)، با احتیاط در حال بررسی ارزهای دیجیتال هستند؛ زیرا پول نقد بیش از پیش جای خود را به پرداخت‌های الکترونیکی می‌دهد.

بانک‌های مرکزی همچنین به ظهور ارزهای دیجیتال واکنش نشان می‌دهند؛ زیرا این نگرانی وجود دارد که مردم به اَشکال رقیب پول دیجیتال روی بیاورند که ارزش ارزهای ملی را کاهش می‌دهد.

ارز دیجیتالی که از سوی بانک مرکزی پشتیبانی می‌شود، یک وسیله‌ پرداخت امن و باثبات خواهد بود؛ برخلاف کریپتوهای بی‌ثبات که سقوط قیمت آن‌ها در سال گذشته و سقوط صرافی‌هایی مانند اِف‌تی‌اِکس، باعث شده است درخواست‌ها برای تنظیم مقررات افزایش یابد.

: برای دریافت مشاوره درباره بررسی طرح ارز دیجیتال یورو در بانک مرکزی اروپا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بررسی طرح ارز دیجیتال یورو در بانک مرکزی اروپا» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید