کد مطلب:  59989 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بایرن 4-1 لایپزیگ؛ ناگلزمن تیم سابق خود را تحقیر کرد

بایرن 4-1 لایپزیگ؛ ناگلزمن تیم سابق خود را تحقیر کرد

بایرن مونیخ موفق شد با نمایشی استثنایی موفق شد با نتیجه 4-1 لایپزیگ را شکست دهد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، دوتیم لایپزیش و بایرن مونیخ در حساس‌ترین بازی هفته چهارم بوندسلیگا به مصاف یکدیگر رفتند که نهایتاً بازی با نتیجه 4-1 به سود مونیخی ها به پایان رسید.

بایرن مونیخ شروع خوبی داشت و توانست در همان دقایق ابتدایی توسط لواندوفسکی و از روی نقطه پنالتی به گل برتری دست پیدا کند.

در دقیقه 32 بایرن مونیخ تا آستانه به ثمر رساندن گل دوم نیز پیش رفت اما مدافع لایپزیش در دهانه دروازه مانع از گلزنی گنبری شد.

و اما در دقیقه 45 لایپزیگ می‌توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما ضربه اولمو با واکنش خوب نویر به همراه شد تا بازی در پایان نیمه اول به سود بایرن تمام شود.

در همان لحظات ابتدایی نیمه دوم بایرن مونیخ روی حرکت عالی موسیالا و ضربه دقیق این بازیکن موفق شد برتری خود را دو برابر کند. 

در دقیقه 54 لواندوفسکی می توانست گل دوم خود و سوم بایرن مونیخ را به ثمر برساند اما ستاره لهستانی در موقعیت تک به تک این فرصت را از دست داد.

چند ثانیه بعد بایرن مونیخ توانست روی پاس موسیالا، سانه موفق شد دروازه خالی لایپزیش را باز کند تا نتیجه 3-0 شود.

در دقیقه 58 لایپزیگ موفق شد یکی از گل‌های خورده را توسط لایمر که با یک شوت استثنایی دروازه نویر را باز کرد جبران کند و نتیجه را به 3-1 تغییر داد.

در ادامه بازی اتفاق خاصی رخ نداد تا اینکه در دقیقه 92  چوپوموتینگ در مصافی تک به تک دروازه لایپزیگ را باز کرد تا بازی با نتیجه 4-1 به اتمام برسد.

: برای دریافت مشاوره درباره بایرن 4-1 لایپزیگ؛ ناگلزمن تیم سابق خود را تحقیر کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بایرن 4-1 لایپزیگ؛ ناگلزمن تیم سابق خود را تحقیر کرد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید