کد مطلب: 59764 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
منچستر سیتی 5- 0 آرسنال؛ آتش بازی سیتیزن ها

منچستر سیتی 5- 0 آرسنال؛ آتش بازی سیتیزن ها

منچسترسیتی با ارائه نمایشی برتر موفق شد با پنج گل آرسنال را مغلوب کند. آرسنال در هفته سوم لیگ برتر با 9 گل خورده و 0 گل زده قعر نسین جدول شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شاگردان گواردیولا در روزی که از همان دقایق ابتدایی بر جریان بازی سوار بودند، در نیمه اول سه بار موفق به گلزنی شده و در نهایت با کسب برتری 0-5، سومین شکست متوالی توپچی ها در این فصل لیگ برتر را رقم زدند.

منچستر سیتی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه هفت و با ارسال دقیق ژسوس از سمت راست با ضربه سر گوندوگان در مقابل دروازه همراه بود، به گل اول دست پیدا کرد. 

حملات سیتی ادامه پیدا کرد و در دقیقه 11 ارسال سیلوا بعد از برخورد به مدافعان آرسنال در مقابل تورس قرار گرفت و او با یک ضربه دروازه حریف را باز کرد.

اما در اواسط نیمه اول بود که ژاکا با تکل خشن خود روی پاس کانسلو با کارت قرمز مستقیم داور روبرو شد تا کار آرسنال برای بازگشت بسیار دشوار شود.
و اما در دقیقه 43 ارسال زمینی گریلیش از سمت چپ با ضربه تمام کننده ژسوس همراه شد تا سیتی با برتری پرگل 0-3 و با اقتدار راهی رختکن شود.

اما در دقیقه 53 سیتی باز هم به گل رسید. پاس به بیرون تورس به رودری رسید و او با یک ضربه بغل پای به گوشه دروازه موفق به زدن گل پنجم  منچستر سیتی شد.

 در دقیقه 84 سیتی باز هم به گل رسید. این بار محرز از سمت راست فرصت بسیار خوبی را برای  تورس فراهم کرد و او به راحتی در دهانه دروازه موفق به زدن گل پنجم تیمش و گل دوم خودش شد.

در دقایق پایانی برند لنو دو بار دروازه تیمش را روی ضربات محرز و استرلینگ نجات داد تا در نهایت منچستر سیتی با وجود اینکه فرصت های زیادی را از دست داد با پنج گل آرسنال را مغلوب کرد.

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای

آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «منچستر سیتی 5- 0 آرسنال؛ آتش بازی سیتیزن ها»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 9 = ?