مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59644 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لیورپول 3-0 نوریچ؛ لیورپول فصل را به خوبی و خوشی آغاز کرد

لیورپول 3-0 نوریچ؛ لیورپول فصل را به خوبی و خوشی آغاز کرد

لیورپول موفق شد با ارائه یک نمایش حساب شده با سه گل نوریچ را شکست دهد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، لیورپول که فصل گذشته رقابت‌های لیگ برتر انگلیس شرایط خوبی را سپری نکرده بود، دیروز و در اولین بازی خود در فصل جدید به مصاف نوریچ رفت که مصاف این دو تیم با نتیجه 3-0 به سود قرمزهای آنفیلد به پایان رسید.

در دقیقه 11 لیورپول یک فرصت استثنایی برای به ثمر رساندن گل اول به دست آورد اما ضربه سر دیه گو ژوتا از زیر طاق دروازه توسط تیم کارول، دروازه بان تیم نوریچ به بیرون فرستاده شد. همچنین در دقیقه 18 محمد صلاح این فرصت را داشت که روی پاس الکساندر آرنولد دروازه نوریچ را باز کند اما ضربه این ستاره مصری باز هم توسط دروازه بان حریف مهار شد.

همچنین در دقیقه 23 محمد صلاح می‌توانست با توجه به موقعیتی که داشت می توانست به زیباترین شکل ممکن دروازه نوریچ را باز کند اما ضربه والی این بازیکن با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه عبور کرد.

اما سر انجام در دقیقه 26 بالاخره قفل دروازه نوریچ شکسته شد و دیه‌گو ژوتا برای لیورپول گلزنی کرد. ارسال الکساندر آرنولد به روی دروازه به محمد صلاح رسید اما عبور توپ از زیر پای او به ستاره جوان پرتغالی رسید و ژوتا نیز با یک ضربه تمام کننده توپ را وارد دروتزه نوریچ کرد تا لیورپول 1-0 جلو بیفتد.

در دقیقه 65 لیورپول توانست گل دوم را وارد دروازه حریف کند. پاس دیدنی محمد صلاح برای روبرتو فیرمینو  باعث شد این بازیکن برزیلی بعد از مدت ها گلزنی کند تا نتیجه 2-0 شود.

سر انجام در دقیقه 74 کرنر ارسالی بازیکنان لیورپول در پشت محوطه جریمه نوریچ به محمد صلاح رسید و این بازیکن با یک ضربه پای چپ زیبا و مهار ناشدنی برای بار سوم دروازه حریف را باز کرد و نتیجه را به 3-0 تغییر داد و در نهایت این بازی جذاب با همین نتیجه به پایان رسید.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره لیورپول 3-0 نوریچ؛ لیورپول فصل را به خوبی و خوشی آغاز کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «لیورپول 3-0 نوریچ؛ لیورپول فصل را به خوبی و خوشی آغاز کرد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید