کد مطلب: 63855 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فولاد 1 - الغرافه 0؛ صعود به صدر جدول گروه c

فولاد 1 - الغرافه 0؛ صعود به صدر جدول گروه c

در چارچوب هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا 2022 فولاد به مصاف شاگردان استراماچونی در الغرافه رفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، در چارچوب هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا 2022 شنبه 1401/01/03 از ساعت 00:45 فولاد به مصاف شاگردان استراماچونی در الغرافه رفت. نماینده ایران خیلی مسلط کار را شروع کرد و زود هم به گل رسید و می‌توانست در همان نیمه اول گل‌های بیشتری را نیز بزند. در نیمه دوم مالکیت در اختیار الغرافه بود. تیم قطری که هیچ چیز برای از دست دادن نداشت خود را به آب و آتش زد اما نتوانست از سد خط دفاعی محکم فولاد عبور کند‌. همین اتفاق آنها را بسیار عصبانی کرد و در دقایق پایانی بازی درگیری شدیدی نیز رخ داد. با این حال فولاد به سومین برد خود در دور گروهی رسید و با کسب امتیاز یازدهم صعود خود را در فاصله یک هفته تا پایان دور گروهی تا حد زیادی قطعی کرد. بازی برگشت فولاد و شباب الاهلی در هفته ششم برای تعیین صدرنشین گروه است و شاگردان نکونام با یک تساوی نیز اول خواهند شد.

شرح گل فولاد در دقیقه 15 بازی:
توپگیری بازیکنان فولاد باعث شد یک مثلث عالی و سریع تشکیل شود و دروازه یوسف حسن فرو بریزد. حرکت عالی انصاری از سمت راست و پاس او به پاتوسی باعث شد این بازیکن با پشت پا پاس گل دهد و در نهایت پریرا با یک ضربه بغل پای عالی گل بزند.

: برای دریافت مشاوره درباره فولاد 1 - الغرافه 0؛ صعود به صدر جدول گروه c فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «فولاد 1 - الغرافه 0؛ صعود به صدر جدول گروه c» در کادر زیر بنویسید :

5 * 9 = ?