کد مطلب:  59986 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چلسی 3-0 استون ویلا؛ نمایش خوب شاگردان توخل

چلسی 3-0 استون ویلا؛ نمایش خوب شاگردان توخل

چلسی با ارائه بازی خوب موفق شد با سه گل آستون ویلا را مغلوب کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، چلسی که در فصل جدید و زیر نظر توماس توخل خود را به عنوان مدعی قهرمانی نشان داده است، با دبل روملو لوکاکو و کوواچیچ  با سه گل از سد استون ویلا گذشت.

چلسی بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه 9 و روی ارسال هادسون اودوی می توانست به گل اول دست یابد، اما کنسا توپ را از روی خط دروازه آستون ویلا بیرون کشید.

در دقیقه 15 چلسی با پاس کواچیچ به لوکاکو و کنترل تماشایی او صاحب موقعیت گلزنی شد و موفق شد دروازه استون ویلا را باز کند.

حریف خیلی زود سعی در جبران نتیجه داشت و در دقیقه 18  واتکینس می توانست گل تساوی را وارد دروازه چلسی کند، اما ضربه او را مندی با عکس العملی تماشایی مهار کرد.

در دقیقه 33 استون ویلا تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت، اما مندی ابتدا به زیبایی ضربه مینگز را مهار کرده و در ریباند نیز اجازه نداد ضربه کنسا وارد دروازه چلسی شود و در ادامه نیمه اول با برتری 0-1 چلسی به اتمام رسید.


 چلسی نیمه دوم را نیز بهتر آغاز کرد و خیلی زود روی اشتباه توانزبه، کواچیچ در موقعیتی تک به تک قرار گرفت و موفق شد چلسی را به گل دوم برساند.

دقایقی بعد و روی پاس سیلوا در بین مدافعان به هاورتز بود که چلسی باز هم فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه او راهی به دروازه حریف پیدا نکرد. 

اما در اوقات اضافی چلسی به گل سوم هم دست یافت. روی حرکت تماشایی آزپلیکوئتا و پاس او برای لوکاکو بود که این ستاره بلژیکی با یک ضربه فوق العاده موفق به گلزنی شد و چلسی با سه گل از سد استون ویلا گذشت.

: برای دریافت مشاوره درباره چلسی 3-0 استون ویلا؛ نمایش خوب شاگردان توخل فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «چلسی 3-0 استون ویلا؛ نمایش خوب شاگردان توخل» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید