کد مطلب: 60985 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برد رئال مادرید در برابر سوسیداد و تکیه کهکشانی ها به صدر جدول

برد رئال مادرید در برابر سوسیداد و تکیه کهکشانی ها به صدر جدول

برد رئال مادرید در شب شکست رقبای دیرینه!
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش ورزشی آسمونی، شب گذشته دیدار دو تیم رئال سوسیداد و رئال مادرید در هفته شانزدهم لالیگا برگزار شد که طی آن تیم رئال مادرید موفق شد با گلزنی وینیسیوس و لوکا یوویچ، به برتری دو بر صفر دست پیدا کند و همچنان با اقتدار در صدر جدول حضور داشته باشد.

بازی از همان ابتدا با برتری تیم رئال مادرید آغاز شد و این تیم اولین موقعیت جدی را بر روی دروازه حریف ایجاد کرد. روی حرکت وینیسیوس بود که شوت سرضرب این بازیکن از قدرت لازم برخوردار نبود و در اختیار رومیرو قرار گرفت.

در ادامه اتفاقی تلخ برای تیم رئال مادرید رقم خورد، در دقیقه 16 مسابقه بود که کریم بنزما به دلیل مصدومیتی که حین بازی برایش ایجاد شده بود به زمین افتاد و کارلو آنچلوتی، مجبور به انجام تعویض اجباری شد. در نهایت لوکا یوویچ به جای کریم بنزما وارد زمین شد تا بازی از سرگرفته شود.

در دقیقه 20 مسابقه بود که باز هم حملات تیم رئال مادرید از سمت چپ ادامه پیدا می کرد و بار دیگر وینیسیوس جونیور، با سرعت بالای خود می رفت تا دروازه را باز کند اما ضربه فنی این بازیکن با مهار دروازه بان تیم رئال سوسیداد همراه شد.

بازی رفته رفته، به خشونت کشیده شد و از حملات تیم رئال مادرید کم تر شد. تیم رئال سوسیداد اصلی ترین بخت گلزنی را در دقیقه 43 مسابقه از دست داد. روی آشفتگی خط دفاع تیم رئال مادرید و جثه بزرگ آیزاک، باعث می شد تا تیم رئال مادرید نتواند توپ را دور کند.

در نهایت توپ با مشت کورتوا همراه شد که باز هم درون محوطه جریمه، توپ به میکل اویارزابال رسید اما ضربه این بازیکن با بی دقتی از کنار دروازه تیم رئال مادرید خارج شد تا بازی در نهایت با نتیجه صفر بر صفر به اتمام رسید.

لوکا یوویچ
گل دوم تیم رئال مادرید

 

نیمه دوم مسابقه با برتری تیم رئال مادرید از سر گرفته شد و این تیم خیلی زود و در دقیقه 47 به گل اول دست یافت. روی بازی سازی تونی کروس بود که توپ در سمت چپ در اختیار وینیسیوس قرار گرفت. این بازیکن با یک سرتوپ، به داخل زد و توپ را در اختیار لوکا یوویچ قرار داد، یوویچ نیز با برگرداندن توپ به وینیسیوس، او را در موقعیت تک به تک قرار داد و این بازیکن با یک ضربه دقیق موفق شد گل اول بازی را به ثمر برساند.

تنها 9 دقیقه زمان لازم بود تا تیم رئال بازی اختلاف را دو برابر کند. تونی کروس روی ضربه کرنر، توپ را بر روی دروازه ارسال کرد. کاسمیرو با ضربه سر توپ را به داخل شش قدم وارد کرد که لوکا یوویچ با رساندن سر خود به توپ موفق شد ضربه نهایی را به توپ زده و گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

در ادامه تیم رئال مادرید با مدیریت مسابقه موفق شد تا دقایق پایانی بازی روی حملات تیم رئال سوسیداد پر قدرت دفاع کند و مانع از باز شدن دروازه شود. در موقعیت هایی که روی ضدحمله نیز برای این تیم ایجاد می شد، بازیکنان تیم رئال مادرید بی دقت بودند و نتوانستند دروازه حریف را باز کنند.

در نهایت بازی با نتیجه 2 بر صفر به سود تیم رئال مادرید به پایان رسید تا در روزی که رقبای دیرینه تیم رئال مادرید، یعنی بارسلونا و اتلتیکومادرید، در برابر حریفان خود شکست خوردند تیم رئال مادرید موفق شود با پیروزی، همچنان فاصله خود را با رقیبان بیشتر کند.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

دانشجوی کارشناسی ارشد الکترونیک قدرت
علاقه مند به شعر، سینما، فوتبال و بازی های رایانه ای
"مرا هزار امید است و هر هزار تویی
شروع شادی و پایان انتظار تویی"

ثبت نظر درباره «برد رئال مادرید در برابر سوسیداد و تکیه کهکشانی ها به صدر جدول»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 8 = ?