کد مطلب:  59995 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
منچستریونایتد 4-1نیوکاسل؛ آتش بازی کریستیانو در اولین بازی خانگی بعد از 12 سال

منچستریونایتد 4-1نیوکاسل؛ آتش بازی کریستیانو در اولین بازی خانگی بعد از 12 سال

منچستریونایتد در شب درخشش پرتغالی ها با نتیجه 1-4 نیوکاسل را مغلوب کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شاگردان سولسشائر در روزی که بعد از سال ها دوباره کریستیانو رونالدو را در ترکیب ثابت در اختیار داشتند، 1-4 موفق به غلبه بر نیوکاسل شده و بازگشت این ستاره پرتغالی را جشن گرفتند.

منچستریونایتد بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 11 و روی پاس سانچو بود که کریستیانو رونالدو صاحب موقعیت شده و از زاویه ای دشوار برای باز کردن دروازه نیوکاسل اقدام کرد، اما ضربه او راهی به دروازه حریف پیدا نکرد.

 در دقیقه 19 شاو با ارسال کرنر دقیق خود منچستریونایتد را صاحب موقعیت کرد، اما ضربه سر واران با اختلاف کمی از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.

در اواسط نیمه اول و روی همکاری رونالدو و فرناندز بود بود که موقعیت مناسبی برای زدن گل اول ایجاد شد، اما توپ به سانچو نرسید و این موقعیت خوب از دست رفت.
اما در دقایق پایانی نیمه اول گرین وود با حرکت از سمت راست و با ضربه ای زمینی دروازه نیوکاسل را تهدید کرد که وودمن توپ را دفع کرد، اما در ریباند کریستیانو رونالدو با جایگیری دقیق خود موفق به گلزنی شد تا شیاطین سرخ با برتری 0-1 راهی رختکن شوند.

با شروع نیمه دوم اما بر خلاف انتظار نیوکاسل بازی را بسیار خوب آغاز کرد روی پاس زمینی مکسیمین در سمت راست، مانکوئیلو درون محوطه صاحب فرصت شد و با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه توانست گل تساوی را وارد دروازه یونایتد بکند.
شیاطین سرخ سراپا حمله شدند و حرکت تماشایی شاو در میانه میدان و پاس او در سمت چپ به هم رونالدو رسید و او با ضربه ای زمینی و دقیق موفق شد گل دوم خودش و یونایتد را به ثمر برساند.

در ادامه و در دقیقه 80  ارسال پل پوگبا پشت محوطه به فرناندز رسید و او با شلیک فوق العاده خود به زیبایی دروازه نیوکاسل را باز کرد.

در پایان و در اوقات اضافی پاس پوگبا در محوطه به لینگارد رسید و او با ضربه دقیق خود موفق به گلزنی شد تا یونایتد 1-4 در این دیدار به پیروزی دست یابد.

: برای دریافت مشاوره درباره منچستریونایتد 4-1نیوکاسل؛ آتش بازی کریستیانو در اولین بازی خانگی بعد از 12 سال فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «منچستریونایتد 4-1نیوکاسل؛ آتش بازی کریستیانو در اولین بازی خانگی بعد از 12 سال» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید