ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  60167 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جام جهانی فوتسال 2021: ایران 9-8 ازبکستان؛ صعود ایران به 8 تیم نهایی

جام جهانی فوتسال 2021: ایران 9-8 ازبکستان؛ صعود ایران به 8 تیم نهایی

تیم ملی فوتسال ایران در یک بازی نفس گیر و سخت موفق شد تیم فوتسال ازبکستان را شکست دهد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از تسنیم، در ادامه دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جام جهانی فوتسال 2021 در کشور لیتوانی، تیم ملی فوتسال ایران روز جمعه از ساعت 18 به وقت ایران  در سالن ویلنیوس آره‌نا به مصاف تیم ملی ازبکستان رفت و با نتیجه 9 بر 8 به پیروزی رسید.

نیمه اول این دیدار بسیار نزدیک دنبال شد و در دقیقه 1 علی اصغر حسن‌زاده و سپس در دقیقه 5 مهدی جاویددروازه ازبک‌ها را باز کردند اما حریف دست و پا بسته نبود و در دقیقه 9 توسط نیشینوف به گل اولش دست پیدا کرد، اما ایران از این فرصت استفاده کرد و در دقیقه 16 توسط سعید احمد عباسی گل سوم را وارد دروازه آن ها کرد. در ادامه اما ازبک ها جلو کشیدند و شاگردان اخمدوف با گلزنی رخمتوف و روپیف در دقایق 17 و 18 توانستند بازی را به تساوی بکشاند. همچنین فرهاد توکلی گل چهارم ایران را در دقیقه 18 به ثمر رساند تا ملی‌پوشان با پیروزی به رختکن بروند.
نیمه دوم با حملات شاگردان ناظم‌الشریعه آغاز شد ودر دقیقه 22  احمد عباسی و  همچنین در دقیقه 25 جاوید، گل های پنجم و ششم ایران را به ثمر رساندند. در دقیقه 28 هر دو تیم به گل رسیدند و رخمتوف برای ازبکستان و حسن‌زاده برای ایران گلزنی کردند.

ازبکستان بیشتر دقایق نیمه دوم را به بازی پنج‌نفره گذراند، و مسلم اولادقباد از این فرصت استفاده کرد و در دقیقه 30گل هفتم را وارد دروازه ازبک‌ها کرد. در ادامه همروئف در دقیقه 31 و نیشونوف در دقیقه 33، گل‌های بعدی تیم رده بیست‌وپنجم جهان را به ثمر رساندند.

در شرایطی که به نظر می‌رسید بازی برای تیم ملی کشورمان دشوارتر شده است، احمد عباسی هت تریک خود را تکمیل کرد و  مجدداً در دقیقه 37 گلزنی کرد. در نقطه مقابل اما رخمتوف و همروئف  به ترتیب گل‌های هفتم و هشتم ازبکستان را در دقایق 39 و 40 به ثمر رساندند. ایران نیز با پیروزی نفس‌گیر 9 بر 8 مقابل یکی از تیم‌های خوب آسیا، به تنها تیم آسیایی راه‌یافته به جمع هشت تیم نهایی جام جهانی تبدیل شد.
تیم ملی ایران روز پنجم مهر و در دور یک چهارم نهایی مسابقات مقابل قزاقستان صف‌آرایی خواهند کرد.

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره جام جهانی فوتسال 2021: ایران 9-8 ازبکستان؛ صعود ایران به 8 تیم نهایی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جام جهانی فوتسال 2021: ایران 9-8 ازبکستان؛ صعود ایران به 8 تیم نهایی» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید