کد مطلب: 60078 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لیورپول 3-0 کریستال پالاس؛ برتری لک لک ها در خانه

لیورپول 3-0 کریستال پالاس؛ برتری لک لک ها در خانه

قرمز های مرسی ساید در هفته پنجم لیگ انگلستان با  3 گل از مانه، صلاح و کیتا کریستا پالاس را شکست دادند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، قرمز های مرسی ساید در ادامه نمایش خوب خود در رقابت های لیگ قهرمانان و لیگ جزیره این بار و در هفته پنجم لیگ برتر انگلیس با 3 گل از مانه، صلاح و کیتا توانست از سد تیم کریستال پالاس بگذرد.

نیمه اول با بازی خوب تیم فوتبال کریستال پالاس آغاز شد و این تیم می توانست از روی یک ارسال ایستگاهی و با ضربه زاها به گل اول دست پیدا کند اما این ضربه از قدرت کافی یرخوردار نبود و به راحتی توسط بکر دفع شد.

در دقیقه 3 بهترین موقعیت نصیب تیم میهان شد و بنتکه می توانست به راحتی و با یک ضربه سر دروازه لک لک ها را باز کند اما شانس با او یار نبود و این ضربه با تیرک دروازه بکر برخورد کرد.

در دقیقه 37  ضربه سر تیاگو را گایتا، دروازه بان تیم کریستال پالاس دفع کرد و ریباند آن در مقابل دروازه خالی را ژوتا با یک ضربه به آسمان فرستاد و این موقعیت لیورپول به راحتی از دست رفت.

در دقیقه 43  ضربه سر صلاح را گایتا دفع کرد تا در ریباند بر خلاف شاهکار ژوتا، مانه موفق شود دروازه کریستال پالاس را باز کند تا لیورپول با برتری 0-1 راهی رختکن شود.

نیمه دوم با حملات دنباله دار لیورپول آغاز شد تا اینکه در دقیقه 68 لیورپول تا آستانه زدن گل دوم پیش رفت، اما ضربه کیتا از پشت محوطه با عکس العمل خوب گایتا مواجه شد و در ریباند نیز این دروازه بان در مقابل ضربه محمد صلاح واکنش خیره کننده ای نشان داد و این موقعیت لیورپول از دست رفت.

 در دقیقه 78  روی ارسال کرنر از سمت چپ، محمد صلاح در گوشه سمت راست با ضربه ای دقیق و تماشایی موفق به زدن گل دوم لیورپول شد.

دقایقی بعد ادووارد با گذر از سد کوناته در موقعیتی تک به تک با دروازه لیورپول قرار گرفت، اما ضربه او چندان دقیق نبود و بکر این موقعیت را دفع کرد.

و اما در دقیقه 89 کیتا روی ریباند یک ضربه کرنر و با ضربه ای والی تماشایی دروازه پالاس را باز کرد تا در نهایت لیورپول با نتیجه 0-3 حریف خود را مغلوب کند.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «لیورپول 3-0 کریستال پالاس؛ برتری لک لک ها در خانه»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 4 = ?