کد مطلب: 60079 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بایرن مونیخ 7-0 بوخوم؛ طوفان بایرنی ها همچنان ادامه دارد

بایرن مونیخ 7-0 بوخوم؛ طوفان بایرنی ها همچنان ادامه دارد

بایرن مونیخ در چارچوب هفته چهارم بوندسلیگا به مصاف تیم فوتبال بوخوم رفت و با هفت گل این تیم را در هم شکست.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، بایرن مونیخ که در هفته گذشته و در بوندسلیگا و لیگ قهرمانان اروپا عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود ارائه داده بود، در چارچوب هفته چهارم بوندسلیگا به مصاف تیم فوتبال بوخوم رفت و با هفت گل این تیم را در هم شکست.

با شروع بازی و مطابق انتظار تیم مونیخی شروع خوبی داشت و در دقیقه 17 موفق شد با ضربه آزاد فوق العاده زیبای سانه به گل اول  دست یابد و بازی 1-0 شد.

در دقیقه 27  ارسال سانه به روی دروازه با ضربه تمام کننده کیمیش همراه شد تا نتیجه بازی به 2-0 تغییر پیدا کند.

حملات طوفانی بایرن مونیخ ادامه داشت و این تیم در دقیقه 32 و گنابری روی یک ضد حمله با سرعت فوق العاده خود برای بایرن گلزنی کرد تا نتیجه 3-0 شود.

در حالی که بازی به لحظات پایانی در نیمه اول نزدیک می‌شد با اشتباه عجیب و گل به خودی لمبروپولوس گل چهارم تیم بایرن مونیخ به ثمر رسید. تا نیمه اول با نتیجه 4-0 بخ سود باواریایی ها تمام شود.


بایرن مونیخ نیمه دوم را هم هجومی آغاز کرد و حملات این تیم در دقیقه 61 ثمره داد و لواندوفسکی دروازه خالی بوخوم را باز کرد تا نتیجه 5-0 شده باشد.

در دقیقه 65 با همکاری فوق العاده بازیکنان بایرن‌مونیخ در نهایت توپ به کیمیش رسید و این بازیکن نیز با خونسردی کامل دروازه بوخوم را باز کرد و بازی 6-0 شد‌.

در دقیقه 79 بعد از دو واکنش دروازه بان بوخوم، چوپو موتینگ در مرتبه سوم موفق به گلزنی شد تا نتیجه 7-0 شود و بازی نیز نهایتاً با همین نتیجه به پایان رسید تا تیم ناگلزمان موقتا به صدر جدول صعود کند.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «بایرن مونیخ 7-0 بوخوم؛ طوفان بایرنی ها همچنان ادامه دارد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 7 = ?