مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  60076 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اینترمیلان 6-1 بولونیا؛ آتش بازی افعی ها در خانه

اینترمیلان 6-1 بولونیا؛ آتش بازی افعی ها در خانه

شب گذشته اینترمیلان با برتری قاطع و با نتیجه 6-1 میهمان خود تیم بولونیا را در هم کوبید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شب گذشته تیم فوتبال اینتر میلان در هفته چهارم سری آ ایتالیا موفق شد با یک نتیجه پر گل 6-1  از سد تیم فوتبال بولونیا عبور کند.

افعی های شهر میلان بازی را هجومی آغاز کردند و در دقیقه 6 و روی ارسال زمینی دومفریز و با جایگیری عالی مارتینز در دهانه دروازه و ضربه زیبای او گل اول به نام اینتر میلان ثبت شد.
در ادامه بولونیا فرصت ایده آلی برای زدن گل مساوی به دست آورد ولی ضربه سوریانو از درون محوطه جریمه توسط هندانویچ دفع شد.
در ادامه اینتر دست از حملات خود بر نداشت و در دقیقه 30 و با ارسال دقیق دی مارکو از روی نقطه کرنر، اشکرنیار با یک ضربه سر عالی توپ را به تور دروازه بلونیا چسباند و برتری اینتر را دو برابر کرد.

اینتر-بولونیا
اینتر-بولونیا

به فاصله چهار دقیقه بعد و با دفع ناقص بازیکن تیم بولونیا در محوطه جریمه، توپ به بارلا رسید و این بازیکن با یک ضربه گل سوم اینتر را به ثمر رساند.

در دقایق پایانی نیمه اول، دی مارکو با یک ضربه چکشی و تماشایی می توانست گل چهارم را وارد دروازه بولونیا کند اما ضربه او توسط اسکروپسکی مهار شد. نیمه اول با برتری 3-0 اینتر به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم و روی ارسال دومفریز برای مارتینز، اینتر صاحب فرصت بسیار خوبی برای گل چهارم شد، اما ضربه مارتینز با بدشانسی به تیرک دروازه بولونیا برخورد کرد.

اینتر- بولونیا
اینتر- بولونیا

اما در دقیقه 54 ارسال دی مارکو بعد از گذر از مقابل ژکو و دومفریز  به وسینو رسید و این بازیکن با ضربه ای دقیق به موفق به گلزنی شد و اینتر را به گل چهارم در این مسابقه رساند.

کمتر از 10 دقیقه بعد و در دقیقه 63  روی حرکت بدون توپ و تماشایی مارتینز و پاس او به ژکو، این بازیکن در مرکز محوطه جریمه صاحب موقعیت شده و با ضربه ای محکم گل پنجم برای اینترمیلان را به ثمر رساند.

حملات زهر دار افعی ها تمامی نداشت و دقایقی بعد  ژکو در گوشه  محوطه جریمه تیم بولونیا صاحب توپ شد و با ضربه ای محکم و از زاویه بسته ب موفق به زدن گل ششم تیم اینتر شد.

اینتر-بولونیا
اینتر-بولونیا

و اما  دقیقه 85 روی نا هماهنگی خط دفاعی اینتر، تیت با یک ضربه سر دقیق موفق شد دروازه هندانوویچ را باز کند و یکی از گل های خورده را جبران کند. در دقایق پایانی اما  اتفاق خاصی رخ نداد و اینتر با همان شش گل موفق شد حریف خود را شکست داد.

 

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره اینترمیلان 6-1 بولونیا؛ آتش بازی افعی ها در خانه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اینترمیلان 6-1 بولونیا؛ آتش بازی افعی ها در خانه» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید