کد مطلب:  62121 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گزارش مقدماتی از چهلمین جشنواره تئاتر بخش رادیو تئاتر در مرحله رقابتی

گزارش مقدماتی از چهلمین جشنواره تئاتر بخش رادیو تئاتر در مرحله رقابتی

"رادیو تئاتر "را بخش دیگری از چهلمین جشنواره تئاتر فجر در سال 1400 مى توان دانست.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

دوشنبه 11 بهمن 1400
نویسنده: مرجان دلپسند

"رادیو تئاتر "را بخش دیگری از چهلمین جشنواره تئاتر فجر در سال 1400 مى توان دانست. هيات داوران این بخش از جشنواره عبارتند از :
"حمید منوچهری" پیشکسوت و استاد نمایش های رادیویی و دوبله، "مجید نظری نسب" سردبیر و نویسنده نمایش های رادیویی، "محسن حبیبی" دکتری فلسفه و کلام تهیه کننده و برنامه ساز و مدیر رسانه انتخاب آثار بخش رادیو تئاتر را در چهلمین دوره جشنواره تئاتر فجر به عهده داشته اند. از میان آثار ارسال شده در بخش رادیو تئاتر به دبیرخانه تئاتر فجر (12) اثر انتخاب و برای اجرای نمایش در این دوره از جشنواره راه یافته است.

استان های شرکت کننده در این دوره از جشنواره رادیو تئاتر شامل استان مازندران ، قزوین ، اردبیل ، اصفهان ، بیرجند، شیراز، تهران ، چهارمحال و بختیاری ، خراسان جنوبی ، خراسان شمالی می باشند. از بانوان نویسنده و کارگردان این دوره از جشنواره در بخش رادیو تئاتر می توان به خانم ها "لیلا روغنگیر قزوینی" از استان قزوین با نمایش "راه حل" ، "سولماز ملکی" از استان اردبیل با نمایش "راه بندان" ، "منصوره عسگری" و "هانیه پیرامی" از بیرجند خراسان جنوبی با نمایش "ساندی" ، "شیرین سپهراد" از تهران با نمایش "ضیافت مرغان مهاجر" ، "زهرا اسماعیلی" از شهرکرد با نمایش" مافگه" می توان اشاره نمود.

جدول اجرای بخش رادیو تئاتر جشنواره فجر
جدول اجرای بخش رادیو تئاتر جشنواره فجر

از آقایان نویسنده و کارگردان این دوره از جشنواره می توان به مصطفی پور کیاسری و مبین بوی افراز با نمایش" حدیث بی قراری های لیلا" ، " سید محسن موسوی و محمد علی یاری" از استان اصفهان با نمایش" زخمه رباب" ،" آرش جمال الدینی" از استان شیراز با نمایش "سو وشون" ، "حامد مقدم و میثم کریمی" از تهران با نمایش "قاصد روزان ابری" ، "پیمان قریب پناه" از تهران با نمایش "کمدی کافه" ، " مصطفی جعفری جوزانی و محمد راد مهر" از استان اصفهان با نمایش "معمای شام" ، " محمد حمزالویی "از بجنورد خراسان شمالی با نمایش "یواش تر شلیک کن" می توان اشاره نمود. جدول برنامه های آثار راه یافته به این دوره از جشنواره تئاتر فجر را نیز می توانید از سایت FIFT. IR دریافت نمایید.

: برای دریافت مشاوره درباره گزارش مقدماتی از چهلمین جشنواره تئاتر بخش رادیو تئاتر در مرحله رقابتی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «گزارش مقدماتی از چهلمین جشنواره تئاتر بخش رادیو تئاتر در مرحله رقابتی» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید