کد مطلب: 60764 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بحران سرخیو آگوئرو در بارسلونا

بحران سرخیو آگوئرو در بارسلونا

خبرهای زد و نقیض زیادی درباره سرخیو آگوئرو و دلیل مشکلات قلبی او وجود دارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، باشگاه بارسلونا، اوایل فصل با به خدمت گرفتن ستاره آرژانتینی تیم منچستر سیتی، سرخیو آگوئرو، قصد داشت تا در کنار لیونل مسی، خط حمله ای آتشین ایجاد کند که به دلیل مشکلات مالی، ادامه همکاری باشگاه با مسی وجود نداشت و این ستاره دنیای فوتبال از تیم بارسلونا جدا شد.

همچنین آگوئرو بعد از چند وقت دوری از فوتبال در هفته دوازدهم لالیگا برای این تیم به میدان رفت که ناگهان در دقیقه 42 مسابقه، به دلیل درد در ناحیه قفسه سینه از زمین مسابقه تعویض و فیلیپ کوتینیو جایگزین او شد. بعد از به اتمام رسیدن مسابقه مشخص شد که عارضه پیش آمده برای آگوئرو از سمت قلب بوده و می بایست تحت تست های مختلف پزشکی قرار بگیرد تا وخامت عارضه وی مشخص شود.

بعد از منتشر شدن نتایج تست های پزشکی، اخبار بسیار ناراحت کننده ای مبنی بر عدم توانایی بازگشت این بازیکن به مستطیل سبز منتشر شد که به علت عارضه قلبی وخیمی است که وی را تهدید می کند. بعد از منتشر شدن این نتایج، اخبار ضد و نقیض متعددی مبنی بر خداحافظی وی منتشر شد. از صحبت های سمیر نصری، همبازی قدیمی او در منچسترسیتی گرفته تا خبرهای منتشر شده توسط رادیو کاتالونیا خبر از بازنشستگی این بازیکن می دادند.

از سوی دیگر، برخی از افراد نزدیک باشگاه، این خبر را تایید نکردند. ژاوی هرناندز، سرمربی جدید تیم بارسلونا، بعد از بازی این تیم در برابر اسپانیول، نسبت به وضعیت ستاره آرژانتینی این تیم زبان به سخن گشود و اعلام کرد که شایعات مبنی بر خداحافظی این بازیکن دروغ محض بوده و هنوز تصمیمی در این زمینه گرفته نشده است.

با توجه به اینکه تست های پزشکی آگوئرو نشان از مشکلات قلبی این بازیکن می دهد، و با توجه به اتفاقی که در یورو برای کریستین اریکسن اتفاق افتاد، به نظر می رسد که بازگشت این مهاجم به فوتبال آن هم در رده حرفه ای، به صلاح او نباشد.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا شایعات مبنی بر خداحافظی آگوئرو به حقیقت خواهد پیوست یا خیر؟

در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره 02170705154 تماس بگیرید.

معرفی نویسنده:

دانشجوی کارشناسی ارشد الکترونیک قدرت
علاقه مند به شعر، سینما، فوتبال و بازی های رایانه ای
"مرا هزار امید است و هر هزار تویی
شروع شادی و پایان انتظار تویی"

ثبت نظر درباره «بحران سرخیو آگوئرو در بارسلونا»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 8 = ?