کد مطلب:  63880 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بتیس با برد مقابل والنسیا قهرمان جام حذفی اسپانیا شد

بتیس با برد مقابل والنسیا قهرمان جام حذفی اسپانیا شد

دیدار بتیس و والنسیا که در ورزشگاه المپیکوی سویل برگزار شد، دو تیم در پایان 120 دقیقه به تساوی 1-1 رضایت دادند تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، دیدار بتیس و والنسیا که در ورزشگاه المپیکوی سویل برگزار شد، دو تیم در پایان 120 دقیقه به تساوی 1-1 رضایت دادند تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود. در ضربات پنالتی بتیس بهتر کار کرد و با برتری 5-4 جام قهرمانی کوپا دل ری را بالای سر برد.

تنها 11 دقیقه از بازی سپری شده بود که روی ارسال هکتور بیرین، این بورخا ایگلسیاس بود که دروازه والنسیا را باز کرد و بتیس را پیش انداخت.
در دقیقه 30 روی یک ضدحمله سریع بود که ایلایش موریبا با یک پاس در عمق خوب، دورو را صاحب موقعیت کرد و او هم با ضربه ای دقیق کار را تمام کرد.

در پنالتی ها هر پنج ضربه بازیکنان بتیس توسط ویلیان خوزه، خواکین، آندرس گواردادو، کریستین تیو و خوان میراندا تبدیل به گل شد و در سمت مقابل هم کارلوس سولر، اروس راچیچ، گونچالو گدس و خوسه گایا برای والنسیا گلزنی کردند اما یونس موسی، ملی پوش آمریکایی والنسیا، ضربه چهارم تیمش را از دست داد تا بتیس در این جدال نفس گیر به پیروزی برسد و جام قهرمانی کوپا دل ری را بالای سر ببرد.

: برای دریافت مشاوره درباره بتیس با برد مقابل والنسیا قهرمان جام حذفی اسپانیا شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «بتیس با برد مقابل والنسیا قهرمان جام حذفی اسپانیا شد» در کادر زیر بنویسید :

5 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید