کد مطلب: 59702 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ایا با همسرخود با لحن کودکانه صحبت کنیم ؟

ایا با همسرخود با لحن کودکانه صحبت کنیم ؟

بعضی از خانم های جوان دوست دارند با زبان کودکانه حرف بزنند و اتفاقا با این کار توجه طرفشان را جلب می کنند و نشاندهنده ی صمیمت است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

بنام یگانه عالم

بعضی از خانم های جوان دوست دارند با زبان کودکانه حرف بزنند و اتفاقا با این کار توجه طرفشان را جلب می کنند و نشاندهنده ی صمیمت است. اما مراقب باشید در این کار افراط نکنید.و در بعضی از لحظات اینگونه صحبت کنید .

یک مرد امروزی دراین زمانه از همسر خود انتظار دارد که توانایی برقراری یک مکالمه منطقی و عقلانی را داشته باشد. بیش از حد کودکانه رفتار کردن باعث میشود که طرف مقابل فکرکند که زندگی راجدی نمیگیرید پس افراط در کودکانه صحبت کردن نکنید چون شمافردی رشد یافته هستید. با همسر خود در مورد موضوعات جالب صحبت کنید ببینید اودرچه زمینه هایی دوست دارد به گفتگو بپردازد سعی کنید اطلاعات خود را درآن زمینه افزایش دهید و با دقت به صحبت های او گوش کنید.
درکنار یک روند جدی و منطقی گهگاهی کودکانه صحبت کنید تا لبخند به لبتان بیاید. یک مرد امروزی نسبت به مردان قدیمی از همسر خود توقعات بیشتری دارد.

سارا فلاحی

معرفی نویسنده:

سارا فلاحی (کارشناس ارشد روانشناسی) مطلب خواندنی و آموزشی در زمینه های سبک زندگی، خانواده، همسرداری، فرزندداری، ازدواج، آداب، اخلاق و روانشناسی.

ثبت نظر درباره «ایا با همسرخود با لحن کودکانه صحبت کنیم ؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 8 = ?