کد مطلب:  64758 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازی امروز نساجی – تراکتور لغو شد

بازی امروز نساجی – تراکتور لغو شد

لحظاتی پیش و در حالی که تراکتوری ها هتل محل اقامت خود را به مقصد ورزشگاه پاس قوامین ترک کرده بودند، بازی دو تیم به دلیل مشخص نشدن ورزشگاه لغو شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، تیم نساجی در آخرین بازی این فصل خود امروز میزبان تراکتور است. قهرمان جام حذفی که در طول فصل جاری به دلیل آماده نشدن ورزشگاه خانگی خود، برای میزبانی از حریفان، شهرهای مختلفی را گشته، برای برگزاری بازی امروز با مشکلات عجیبی مواجه شده است. بعد از این که اجازه برگزاری بازی با تراکتور در ورزشگاه شهدای ساری داده نشد، باشگاه نساجی به دنبال میزبانی از حریف خود در ورزشگاه پاس قوامین بود. برگزاری بازی در این ورزشگاه هم با مشکلاتی روبرو شد که در نهایت به لغو بازی دو تیم انجامید.

لحظاتی پیش و در حالی که تراکتوری ها هتل محل اقامت خود را به مقصد ورزشگاه پاس قوامین ترک کرده بودند، بازی دو تیم به دلیل مشخص نشدن ورزشگاه لغو شد. سایت رسمی سازمان لیگ در خبری کوتاه در این مورد نوشت: "مسابقه دو تیم نساجی مازندران و تراکتور تبریز از هفته سی ام لیگ برتر به دلیل اعلام نشدن ورزشگاه از سوی میزبان برگزار نشد و پرونده این مسابقه جهت تعیین تکلیف به کمیته انضباطی ارجاع می شود."

: برای دریافت مشاوره درباره بازی امروز نساجی – تراکتور لغو شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «بازی امروز نساجی – تراکتور لغو شد» در کادر زیر بنویسید :

7 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید