بازی دوستانه تیم ملی فوتسال ایران با آرژانتین | آسمونی
کد مطلب: 64342 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازی دوستانه تیم ملی فوتسال ایران با آرژانتین

بازی دوستانه تیم ملی فوتسال ایران با آرژانتین

بعد از مطرح شدن چند گزینه برای انجام بازی تدارکاتی با تیم ملی فوتسال ایران، سرانجام توافقات لازمه با مسئولان فدراسیون فوتبال آرژانتین به‌دست آمد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، بعد از مطرح شدن چند گزینه برای انجام بازی تدارکاتی با تیم ملی فوتسال ایران، سرانجام توافقات لازمه با مسئولان فدراسیون فوتبال آرژانتین به‌دست آمد تا شاگردان وحید شمسایی در تیرماه عازم این کشور شوند. براساس اعلام رسمی فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتسال ایران در روزهاى هشتم و دهم جولاى (17 و 19 تيرماه) در کشور آرژانتین به مصاف تيم ملى فوتسال این کشور خواهد رفت.

احسان اصولی سرپرست کمیته فوتسال توضیح داد: با توجه به اهميت برگزارى بازى‌هاى تداركاتى با تيم‌هاى قدرتمند و مدعى مذاكرات خوبى در اين راستا صورت گرفت كه خوشبختانه نتيجه‌بخش بود. وی افزود: اين دو بازى تداركاتى مى‌تواند در مسير آماده‌سازى تيم ملى فوتسال جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در کویت بسيار مفيد و تاثيرگذار باشد و اميدواريم به بهترين شكل از اين فرصت استفاده كنيم.

گفتنی است که تیم ملی فوتسال آرژانتین در جام جهانی 2016 به‌عنوان قهرمانی و در جام جهانی 2021 به‌عنوان نایب قهرمانی جهان رسیده است.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره بازی دوستانه تیم ملی فوتسال ایران با آرژانتین فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «بازی دوستانه تیم ملی فوتسال ایران با آرژانتین»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 6 = ?