کد مطلب:  65530  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توضیح رئیس فدراسیون اروگوئه در مورد بازی دوستانه با ایران

توضیح رئیس فدراسیون اروگوئه در مورد بازی دوستانه با ایران

چند روز پیش اعلام شد که تیم ملی ایران روز اول مهر ماه در دیداری دوستانه به میزبانی اتریش مقابل اروگوئه قرار خواهد گرفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

چند روز پیش اعلام شد که تیم ملی ایران روز اول مهر ماه در دیداری دوستانه به میزبانی اتریش مقابل اروگوئه قرار خواهد گرفت و حالا این موضوع با واکنش رییس اتحادیه فوتبال اروگوئه مواجه شده است.

به گزارش آسمونی، ایگناسیو آلونسو با تایید این موضوع گفته است: آنچه کادرفنی از ما خواسته است، برگزاری بازی در فیفادی مقابل تیم‌هایی است که در جام جهانی حضور دارند. این در حالی است که اروگوئه علاوه بر ایران مقابل قطر نیز قرار خواهد گرفت تا در یک فیفادی برابر دو تیم آسیایی به میدان برود. اروگوئه در جام جهانی با تیم کره جنوبی هم گروه است و همچنین باید رودرروی پرتغال و غنا قرار بگیرد.

رییس اتحادیه فوتبال اروگوئه همچنین توضیح داد: با این تصمیم ما خواسته‌های کادرفنی را برآورده کردیم؛ به این معنی که همه چیز را در یک کمپ جمع کردیم و در یک محل با دو تیم بازی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: این به ما کمک می‌کند از تمام روزهای فیفا برای تمرین استفاده کنیم و هیچ روزی را از دست ندهیم. این همان چیزی است که کادرفنی میخواهد؛ جلوگیری از سفرهای غیرضروری.

آلونسو در پایان با اشاره به تقابل با دو تیم آسیایی اظهار داشت: سرمربی علاقه دارد با تیم‌هایی بازی کنیم که در جام جهانی حاضر هستند و در رقابت با این تیم‌ها قرار بگیریم.

: برای دریافت مشاوره درباره توضیح رئیس فدراسیون اروگوئه در مورد بازی دوستانه با ایران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «توضیح رئیس فدراسیون اروگوئه در مورد بازی دوستانه با ایران» در کادر زیر بنویسید :

2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید