کد مطلب:  65542  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازی دوستانه ایران و اروگوئه در حال نهایی شدن می باشد

بازی دوستانه ایران و اروگوئه در حال نهایی شدن می باشد

یک خبرنگار اروگوئه‌ای در توئیتر خبر داده بود که تیم ملی این کشور در روزهای فیفا در ماه سپتامبر (شهریور) 2 بازی تدارکاتی مقابل ایران و قطر برگزار می‌کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

یک خبرنگار اروگوئه‌ای در توئیتر خبر داده بود که تیم ملی این کشور در روزهای فیفا در ماه سپتامبر (شهریور) 2 بازی تدارکاتی مقابل ایران و قطر برگزار می‌کند. پس از انتشار این خبر، «حسن کامرانی‌فر» دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که هنوز برگزاری این بازی قطعی نیست. با این وجود بخش اروگوئه‌ای سایت ساکرنت به نقل از «ایگناسیو آلونسو» رئیس اتحادیه فوتبال اروگوئه، خبر برگزاری بازی را تائید کرده است.

به گزارش آسمونی، به این ترتیب تیم ملی فوتبال ایران اول شهریور در شهر وین به مصاف اروگوئه می‌رود. سپتامبر/شهریور آخرین فرصت برای برگزاری بازی‌های ملی پیش از جام جهانی 2018 قطر است. جام جهانی قطر از 30 آبان تا 27 آذر 1401 به میزبانی قطر برگزار می‌شود. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این مسابقات باید با انگلیس، آمریکا و ولز روبرو شود. اروگوئه در جام جهانی با کره جنوبی، پرتغال و غنا همگروه است و برای آشنایی با سبک بازی تیم‌های ایرانی قصد روبرو شدن با ایران و قطر را دارد.

: برای دریافت مشاوره درباره بازی دوستانه ایران و اروگوئه در حال نهایی شدن می باشد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «بازی دوستانه ایران و اروگوئه در حال نهایی شدن می باشد» در کادر زیر بنویسید :

3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید