کد مطلب:  66808 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازی جدید کارگردان آنچارتد با محوریت ابرقهرمانی

بازی جدید کارگردان آنچارتد با محوریت ابرقهرمانی

بازی جدید ایمی هنیگ با محوریت کاپیتان آمریکا و پلنگ سیاه روایت خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، ایمی هنیگ و استودیو Skydance New Media از بازی جدید خود با محوریت کاپیتان آمریکا و پلنگ سیاه رونمایی کردند.

ایمی هنیگ که سابقه کارگردانی بازی‌های آنچارتد 1 تا 3 را برعهده داشته است، بعد از پیوستن به استودیو Skydance New Media در حال کار بر روی یک پروژه جدید است که هنوز نام رسمی این عنوان مشخص نشده است اما به نظر می‌رسد که مربوط به دو شخصیت کاپیتان آمریکا و Black Panther خواهد بود.

این بازی به صورت رسمی در مراسم Disney games معرفی شد و یک تیزر تریلر نیز از آن منتشر گردید. طبق اطلاعات منتشر شده این بازی قرار است در زمان جنگ جهانی دوم جریان داشته باشد و استیو راجرز یا همان کاپیتان آمریکا که در دوران جوانی خود به سر می‌برد، به همراه پدر بزرگ تچالا، که عنوان پلنگ سیاه را در آن زمان در اختیار داشت و دو نیروی ارتش آمریکا و جاسوس کشور واکاندا به عنوان پروتاگونیست‌های این بازی شناخته می‌شوند.

ایمی هنیگ در این رابطه گفت:

ما به خاطر شور و اشتیاق و حمایتی که از طرف طرفداران خود دریافت کردیم بسیار قدردانیم و بسیار هیجان زده هستیم تا اولین جزئیات بازی را در مراسم دیزنی 23 به شما نشان دهیم.

مارول در طول پروسه خلق این بازی و زمانی که می‌خواستیم داستان اصلی بازی را بسازیم و گروهی از کاراکتر‌های جذاب را کنار هم قرار دهیم، یک شریک فوق العاده بوده است. ما امیدواریم که طرفداران با این تیزر کوتاه، کنجکاو شده باشند و ما بسیار هیجان زده هستیم تا اطلاعات بیشتری را با گذشت زمان منتشر کنیم.

بازی معرفی شده، اولین بازی ساخته شده توسط استودیو Skydance New Media می‌باشد. این استودیو در سال 2019 توسط کمپانی Skydance تاسیس شد و از آن زمان اعلام شد که بازی اول این استودیو قرار است بر اساس روایت داستانی باشد و یک عنوان اکشن ماجراجویی بزرگ خواد بود.

: برای دریافت مشاوره درباره بازی جدید کارگردان آنچارتد با محوریت ابرقهرمانی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «بازی جدید کارگردان آنچارتد با محوریت ابرقهرمانی» در کادر زیر بنویسید :

4 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید