بازی ایران و عراق با تماشاگر برگزار خواهد شد | آسمونی
کد مطلب: 62022 درج نظر
بازی ایران و عراق با تماشاگر برگزار خواهد شد

بازی ایران و عراق با تماشاگر برگزار خواهد شد

بر اساس اعلام رسمی ستاد ملی مبارزه با کرونا اجلزه حضور تماشاگران در بازی تیم ملی کشورمان و تیم ملی عراق در ورزشگاه آزادی را صادر کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، پس از درگیری و کش و قوس هایی که بر سر اجازه حضور تماشاگران در بازی میان تیم ملی ایران و عراق وجود داشت بالاخره ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا دسنتور برگزاری بازی با حضور تماشاگران را صادر کرد و ایرانیان بعد از مدت ها می توانند برای دیدن بازی تیم ملی به ورزشگاه بروند.

البته لازم به ذکر است که تا به این لحظه اطلاعی از شرایط و نحوه فروش بلیط این مسابقه حساس مشخص نشده است و به احتمال زیاد حدود 10 هزار نفر که تشکیل شده از 2000 خانم و 8000 آقا می باشد، قادر به دیدن بازی ایران و عراق از نزدیک و در صورت پیروزی حتی نظاره گر صعود مستقیم ایران به جام جهانی 2022 قطر نیز باشند.

در پایان در نظر داشته باشید که 10 درصد این مقدار یعنی حدود 1000 نفر سهم طرفداران تیم ملی عراق می باشد که می توانند برای دیدن بازی تیمشان در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کنند.

 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره بازی ایران و عراق با تماشاگر برگزار خواهد شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «بازی ایران و عراق با تماشاگر برگزار خواهد شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 3 = ?