کد مطلب:  64558  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازگشت گل محمدی به نیمکت پرسپولیس مقابل تیم سابق

بازگشت گل محمدی به نیمکت پرسپولیس مقابل تیم سابق

آخرین بار یحیی گل‌محمدی در دقیقه 81 بازی با استقلال لب خط حضور داشت و در حالی‌که به تصمیم سیدمهدی سیدعلی معترض بود، به او نزدیک شد و وی را لمس کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، آخرین بار یحیی گل‌محمدی در دقیقه 81 بازی با استقلال لب خط حضور داشت و در حالی‌که به تصمیم سیدمهدی سیدعلی معترض بود، به او نزدیک شد و وی را لمس کرد تا به این‌ترتیب کارت قرمز بگیرد و علاوه بر 9 دقیقه پایانی، دیدار با هوادار را نیز از دست بدهد. یحیی علاوه بر محرومیت از دیدار با هوادار که در اثر دریافت کارت قرمز بود، چهار جلسه نیز از همراهی تیمش محروم شد تا در بازی با پیکان، ذوب آهن، سپاهان و تراکتور، حمید مطهری هدایت پرسپولیس در طول بازی را در اختیار داشته باشد؛ چهار دیداری که منجر به از دست رفتن شانس قهرمانی سرخ‌پوشان شد.با این حال اکنون با پایان دوره محرومیت، یحیی در دیدار با تیم سابق خود روی نیمکت حضور خواهد داشت و پس از یک دوره نزدیک به سه‌ماهه، دوباره از لب خط تیمش مقابل شهر خودرو هدایت می‌کند.

: برای دریافت مشاوره درباره بازگشت گل محمدی به نیمکت پرسپولیس مقابل تیم سابق فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «بازگشت گل محمدی به نیمکت پرسپولیس مقابل تیم سابق» در کادر زیر بنویسید :

7 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید