کد مطلب: 60244 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چراغ سبز جبلی به بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون

چراغ سبز جبلی به بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون

پیمان جبلی، رئیس جدید سازمان صدا و سیما در پاسخ به درخواست هواداران فوتبال گفت: بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون منعی ندارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، پیمان جبلی پس از انتصاب به عنوان رئیس جدید سازمان صدا وسیما در اولین سفر کاری خود به اهواز اعلام کرد: این استان مصداق هویت ملی ماست و این سفر هم عرض ادبی به ساحت شهدا و ایثارگران استان خوزستان و هم تأکیدی بر نقش رسانه برای حل مشکلات مردم در این منطقه است.

خانواده‌ی شهدا، جانبازان و ایثارگران از رئیس جدید سازمان صدا و سیما استقبال کردند و درخواست هایی نیز از وی داشتند. پیمان جبلی در واکنش به درخواست مردم مبنی بر بازگشت با برنامه نود و عادل فردوسی پور گفت: عادل فردوسی‌پور می‌تواند دوباره در تلویزیون فعالیت کند و از نظر ما منعی ندارد.

به گزارش ایسنا، رییس جدید سازمان صدا وسیما در سفر به اهواز، همچنین مورد استقبال  قرار گرفت و پیراهن‌های امضا شده‌ی باشگاه فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان به وی اهداء شد.

جبلی در سفر خود به خوزستان و دیدار با خانواده های شهدا اظهار کرد: خوزستان خاک شهدای ما و سرزمین مقدسی است که در دوران دفاع مقدس و پس از آن، هویت ما به‌خاطر دفاع از امنیت و تمامیت ارضی کشور، به آن گره خورده است و وفاداری این استان به نظام و انقلاب روشن است.

وی  تأکید کرد: خوزستان منبع ثروت، ظرفیت، قابلیت و توانمندی‌های متعددی است، اما متاسفانه در طول دوره‌های مختلف به درستی از این ظرفیت‌ها برای استان بهره‌برداری نشده و مفهوم عدالت برای این سرزمین افتخار آفرین محقق نشده است.

: برای دریافت مشاوره درباره چراغ سبز جبلی به بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

نظر خود را درباره «چراغ سبز جبلی به بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون» در کادر زیر بنویسید :

9 - 4 = ?