کد مطلب:  61482 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمال بازگشت طارمی به تیم ملی

احتمال بازگشت طارمی به تیم ملی

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران از بازگشت مهدی طارمی، لژیونر ایرانی تیم پورتو پرتغال به اردوی تیم ملی برای بازی با عراق و امارات خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، مجتبی خورشیدی، سرپرست تیم ملی ایران، امروز سه شنبه 7 دی 1400 در جمع خبرنگاران حاضر در کمپ تیم‌های ملی در خصوص احتمال بازگشت مهدی طارمی به تیم ملی ایران گفت: مشکل طارمی حل شده است و شاهد حضورش در اردو هستیم.

بر اساس گفته های خورشیدی، اردوی تیم ملی ایران برای آماده سازی بازی در برابر عراق و امارات در انتخابی جام جهانی 2022 قطر از روز 3 بهمن ماه 1400 و با حضور بازیکنان شاغل در لیگ برتر آغاز شده و در روز 4 بهمن ماه 1400 لژیونر های تیم ملی به جمع آن ها اضافه خواهند شد.

طارمی بعد از انتقاد از دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بر سر بحث تاکتیک پذیری بازیکنان ایرانی، از لیست تیم ملی برای بازی مقابل لبنان و سوریه خط خورده بود و در اردو تیم ملی نیز حضور نداشت.

اما در نهایت و با وساطت اهالی فوتبال اختلافات برطرف شده است و به گفته خورشیدی، طارمی هم در اردوی بعدی تیم ملی حاضر خواهد بود.

در پایان در نظر داشته باشبد که تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های انتخابی جام جهانی روزهای 7 و 12بهمن 1400 میزبان تیم های ملی عراق و امارات می باشد.

نظر خود را درباره «احتمال بازگشت طارمی به تیم ملی» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید