بازگشت سمیرا سیاح به ایران؛ بازیگر دهه هفتاد | آسمونی
کد مطلب: 64280 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازگشت سمیرا سیاح به ایران

بازگشت سمیرا سیاح به ایران

سمیرا سیاح در دهه هفتاد و هشتاد در فیلم و سریال های زیادی بازی کرده ولی سال 1390 به آمریکا رفت و حال پس از 11 سال به ایران بازگشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سمیرا سیاح بازیگر فیلم و سریال های دهه هفتاد و هشتاد است که در آن زمان بسیار معروف بود. آخرین کار او سال 1390 فیلمی با عنوان انتظار به کارگردانی فلورا سام بود و پس از آن به آمریکا مهاجرت کرد. وی اما پس از 11 سال به ایران برگشته. در ادامه با آسمونی باشید و جزئیات خبر را ببینید.

سمیرا سیاح و حدیث فولادوند در باغ نگارستان تهران

بیوگرافی سمیرا سیاح

سمیرا سیاح و حدیث فولادوند تصاویری از دیدارشان در تهران در پیج شخصی خود منتشر کردند. این دو از دوستان قدیمی هم هستند. سمیرا سیاح سال ها در آمریکا سکونت داشته و حال به تهران بازگشته.

از جمله سریال های معروف سمیرا سیاح سریال «همسفر» که همبازی امین زندگانی بود، «کارآگاه علوی» که همبازی احمد نجفی بود، «قاب های خالی» که همبازی ناصر هاشمی، داریوش ارجمند و مهدی امینی خواه بود و بسیاری از فیلم و سریال های دیگر.

سمیرا سیاح متاهل است و پسری به نام پایا دارد. او اردیبهشت ماه 1401 به ایران آمده و هنوز توضیحی از اینکه آیا برای مسافرت بازگشته و یا برای همیشه آمده نداده است. حال باید دید آیا دوباره او را در فیلم و سریال های تلویزیون خواهیم دید یا خیر.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره بازگشت سمیرا سیاح به ایران فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

ثبت نظر درباره «بازگشت سمیرا سیاح به ایران»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 7 = ?