کد مطلب:  62569 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازگشت بزرگترین رویداد استارت آپی کشور

بازگشت بزرگترین رویداد استارت آپی کشور

بزرگترین رویداد استارت آپی کشور تحت عنوان اینوتکس 2022 با هدف تاکید بر اقتصاد دیجیتال، فناوری هوشمند و توسعه پایدار اردیبهشت ماه سال 1401 برگزار خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، بزرگترین رویداد استارت آپی کشور تحت عنوان اینوتکس 2022 با تأکید بر حضور فناوری‌های جدید مانند اقتصاد دیجیتال، فناوری هوشمند و توسعه پایدار اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد..

مهدی صفاری‌نیا، رئیس پارک فناوری پردیس و رئیس یازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 در نشست خبری که در محل کارخانه نوآوری های‌وی برگزار شد، با ارائه جزئیات بیشتر در خصوص این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه از سال 1390 برگزار شده و هدف این بوده که تکنولوژی و دانش فنی محققان کشور به نمایش گذاشته شود. از سال 1393 با شکل‌گیری اکوسیستم استارت‌آپی و شتاب‌دهنده‌های نوآوری در کشور، رویدادهای کارآفرینی را در قالب نمایشگاه اینوتکس توسعه دادیم. تاکنون صدها رویداد توسط پارک فناوری پردیس در سراسر کشور اجرایی شده و فرآیند استارت‌آپی را به اوج رسانده است.

رئیس پارک فناوری پردیس با بیان اینکه در قالب نمایشگاه اینوتکس، رویدادهای دیگری از قبیل پردیس سامیت، تیک‌آف و طرح صدف نیز برگزار می‌شوند، گفت: بخش جدیدی در نمایشگاه اینوتکس 2022 تحت عنوان استیج حکمرانی به مدت دو روز با حضور سیاستگذاران و فعالان بخش خصوصی برگزار می‌شود. در این استیج، چالش‌های حکمرانی حوزه فناوری و نوآوری با حضور محققان بررسی خواهد شد.

وی با اشاره به سایر بخش‌های جدید اینوتکس 2022 گفت: نشست انجمن پارک‌های علمی و فناوری مناطق غرب آسیا تا شمال آفریقا، نشست منطقه‌ای پارک‌های علم و فناوری و نشست رؤسای پارک‌ها، از دیگر رویدادهایی است که در دل رویداد اینوتکس برگزار می‌شود.

صفاری‌نیا در پایان بیان کرد: همچنین طرح‌های دانش‌آموزی کَنز که از رویدادهای جایزه مصطفی (ص) است، در نمایشگاه اینوتکس 2022 ارائه می‌شود؛ تاکنون 180 طرح از سوی دانش‌آموزان به این مسابقه، ارسال  شده است که تا به این لحظه 18 طرح از میان آن ها داوری شده است.

: برای دریافت مشاوره درباره بازگشت بزرگترین رویداد استارت آپی کشور فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بازگشت بزرگترین رویداد استارت آپی کشور» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید