کد مطلب:  61991 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازگشت بالوتلی به تیم ملی ایتالیا

بازگشت بالوتلی به تیم ملی ایتالیا

با اعلام رسمی فدراسیون فوتبال ایتالیا، ماریو بالوتلی به اردوی تیم ملی این کشور برای مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر دعوت شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مدیاست، ماریو بالوتلی، مهاجم ایتالیایی تیم آدانا دمیر اسپور ترکیه برای حضور در اردوی تیم ملی ایتالیا دعوت شده است.

در لیست منتشر شده از سوی فدراسیون فوتبال ایتالیا، 35 نفر برای این اردوی آماده‌سازی پلی آف جام جهانی 2022 قطر دعوت شده‌اند که این اردو از 26 تا 28 دی 1400 و با هدف هماهنگ سازی تیم ملی ایتالیا برای مرحله پلی آف مقدماتی جام جهانی برگزار می‌شود.

افراد حاضر در این لیست عبارتند از: 

مارکو کارنسکی (کرمونزه)، آلسیو کرانیو (کالیاری)، الکس مرت (ناپولی)، سالواتوره سیریگو (جنوآ)، الساندرو باستونی (اینتر)، کریستیانو بیراگی (فیورنتینا)، جووانی دی لورنزو (ناپولی)، لوئیس فیلیپه (لاتزیو)، جانلوکا مانچینی (رم)، داوید کالابریا و الساندرو فلورنزی (میلان)، جورجیو اسکالوینی و رافائل تولوی ( آتالانتا)، جورجیو کیلینی، ماتیا د شیلیو و لوکا پلگرینی ( یوونتوس)، برایان کریستانته (رم)، نیکولو فاگیولی (کرمونز)، داوید فراتسی(ساسولو)

بالوتلی 31 ساله در این فصل 21 بازی در رقابت‌های مختلف انجام داده و 5 گل و 9 پاس گل به ثمر رسانده است.

آخرین باری که ماریو بالوتلی برای تیم ملی کشورش به زمین رفت به سال 2018 باز می گردد و در چهار سال گذشته جایی در تیم ملی نداشته است. او 36 بازی برای ایتالیا انجام داده است و 14 گل به ثمر رسانده و 5 پاس گل داده است.

در پایان لازم به ذکر است که تیم ملی ایتالیا نتوانست مستقیما جواز حضور در جام جهانی 2022 را کسب کند و با دوم شدن در گروه خود راهی مرحله پلی آف شد جایی که باید در مقابل تیم هایی مانند مقدونیه شمالی و در صورت برد در مقابل دیدار ترکیه و پرتغال بازی کند.

اولین رقیب ایتالیا تیم مقدونیه شمالی می باشد که دیدار آنها در تاریخ 24 مارس 2022 برگزار می شود و برنده این دیدار بازی 29 مارس 2022 با برنده دیدار پرتغال و ترکیه دیدار خواهد کرد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره بازگشت بالوتلی به تیم ملی ایتالیا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بازگشت بالوتلی به تیم ملی ایتالیا» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید