کد مطلب:  59675 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازگشایی کتاب فروشی های تهران از فردا

بازگشایی کتاب فروشی های تهران از فردا

مراکز عرضه کتاب که چند هفته‌ای است به دلیل موج پنجم شیوع کرونا در کنار برخی دیگر از اصناف تعطیل بودند، از فردا مجددا می‌توانند کار خود را آغاز کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، از فردا یکشنبه 31 مردادماه کتابفروشی‌های سراسر کشور در کنار دیگر اصناف می‌توانند فعالیت حضوری خود را آغاز کرده و فروشگاه‌های کتاب بازگشایی می شوند.

بر همین اساس اتاق اصناف در خصوص شروع به کار واحد‌های صنفی، ادارات، بانک‌ها و چگونگی فعالیت آنها در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: یکشنبه اولین روز کاری ادارات، بانک‌ها و اصناف استان تهران است.

پیش از این اعلام شده بود ادارات، بانک‌ها و اصناف استان تهران از دوشنبه 25 تا شنبه 30 مرداد تعطیل هستند. بنابراین اولین روز کاری یکشنبه 31 مرداد ماه خواهد بود و امروز  نیز بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا جزو تعطیلات کرونایی محسوب می‌شود.

هومان حسن پور رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران درباره چگونگی فعالیت و بازگشایی کتابفروشی‌ها گفت: تا این لحظه و با توجه به اعلام، از فردا یکشنبه کتابفروشی‌ها نیز در کنار سایر اصناف قادر به فعالیت بوده و می‌توانند ارائه خدمات داشته باشند. اما رعایت پروتکل‌های بهداشتی با جدیت بیشتری پیگیری می‌شود.

لتزم به ذکر است با توجه به اینکه کتاب‌فروشی‌ها جزء مشاغل گروه 2 هستند  و بر اساس مصوبات ستاد ملی مبارزه با  کرونا در روزهای شیوع ویروس کرونا در شهرهای قرمز تعطیل شدند و اجازه فعالیت و پذیرش مشتری به صورت حضوری را نداشتند.

نظر خود را درباره «بازگشایی کتاب فروشی های تهران از فردا» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید