بازگشایی مدارس با رعایت دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونا | آسمونی
کد مطلب: 60636 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نظارت ستاد مبارزه با کرونا بر رعایت دستور اعمل های بهداشتی در مدارس

نظارت ستاد مبارزه با کرونا بر رعایت دستور اعمل های بهداشتی در مدارس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: ویژه کمیسیون آموزش و تحقیقات برای بازگشایی مدارس بر حفظ دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا تاکید دارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، فرهاد بشیری، نماینده پاکدشت و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه توصیه های بهداشتی در بازگشایی مدارس و حضور دانش آموزان باید مورد توجه باشد، تاکید کرد: هرچه ستاد ملی مبارزه با کرونا در این خصوص تشخیص بدهد همه باید تابع آن باشند.

وی با تاکید بر لزوم بررسی بیشتر موضوع مهم بازگشایی مدارس و  احتمال ورود کشور به پیک ششم کرونا عنوان کرد: اینگونه نیست که وزارت آموزش و پرورش نسبت به بازگشایی سراسری مدارس اصرار داشته باشد، اگرچه اهمیت آموزش حضوری در تعلیم و تربیت بسیار حائز اهمیت می باشد.

نماینده مردم پاکدشت افزود: بر همین اساس مجلس شورای اسلامی به ویژه کمیسیون آموزش و تحقیقات برای بازگشایی مدارس بر حفظ دستورالعمل ها، پروتکل ها و اخذ مجوزهای لازم از ستاد ملی مبارزه با کرونا تاکید دارد، البته موضوع بازگشایی به صورت ترکیبی یعنی حضوری و مجازی هم در این خصوص مد نظر می باشد.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: هرچه ستادملی مبارزه با کرونا در این خصوص تشخیص بدهد همه باید تابع آن باشند، چراکه اعضای این ستاد می توانند در این حوزه به صورت تخصصی اظهار نظر کنند و تصمیم بگیرند، به هر شکل تلاش بر این است که در این حوزه مشکلی برای معلمین و دانش آموزان ایجاد نشود، ولی به هر شکل توصیه در بازگشایی ها باید مورد توجه باشد و قطعا آموزش و پرورش نیز به این مهم توجه دارد.

بشیری در پایان بیان کرد: با یکی از مدیران کل آموزش و پرورش در خصوص روند بازگشایی ها صحبت کردم، بر اساس گفته های وی ستادی در این حوزه موظف است که از شرایط و رعایت پروتکل ها در مدارس بازدید کند تا در صورت رعایت شرایط لازم، مجوز بازگشایی آن مدرسه و حضور دانش آموزان صادر شود، بنابراین ستاد ملی مبارزه با کرونا، آموزش و پرورش و مجموعه های مربوطه باید نظارت کافی داشته باشند تا شرایط به خوبی در مدارس رعایت شود.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره نظارت ستاد مبارزه با کرونا بر رعایت دستور اعمل های بهداشتی در مدارس فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «نظارت ستاد مبارزه با کرونا بر رعایت دستور اعمل های بهداشتی در مدارس»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 2 = ?