مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  60636 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نظارت ستاد مبارزه با کرونا بر رعایت دستور اعمل های بهداشتی در مدارس

نظارت ستاد مبارزه با کرونا بر رعایت دستور اعمل های بهداشتی در مدارس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: ویژه کمیسیون آموزش و تحقیقات برای بازگشایی مدارس بر حفظ دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا تاکید دارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، فرهاد بشیری، نماینده پاکدشت و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه توصیه های بهداشتی در بازگشایی مدارس و حضور دانش آموزان باید مورد توجه باشد، تاکید کرد: هرچه ستاد ملی مبارزه با کرونا در این خصوص تشخیص بدهد همه باید تابع آن باشند.

وی با تاکید بر لزوم بررسی بیشتر موضوع مهم بازگشایی مدارس و  احتمال ورود کشور به پیک ششم کرونا عنوان کرد: اینگونه نیست که وزارت آموزش و پرورش نسبت به بازگشایی سراسری مدارس اصرار داشته باشد، اگرچه اهمیت آموزش حضوری در تعلیم و تربیت بسیار حائز اهمیت می باشد.

نماینده مردم پاکدشت افزود: بر همین اساس مجلس شورای اسلامی به ویژه کمیسیون آموزش و تحقیقات برای بازگشایی مدارس بر حفظ دستورالعمل ها، پروتکل ها و اخذ مجوزهای لازم از ستاد ملی مبارزه با کرونا تاکید دارد، البته موضوع بازگشایی به صورت ترکیبی یعنی حضوری و مجازی هم در این خصوص مد نظر می باشد.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: هرچه ستادملی مبارزه با کرونا در این خصوص تشخیص بدهد همه باید تابع آن باشند، چراکه اعضای این ستاد می توانند در این حوزه به صورت تخصصی اظهار نظر کنند و تصمیم بگیرند، به هر شکل تلاش بر این است که در این حوزه مشکلی برای معلمین و دانش آموزان ایجاد نشود، ولی به هر شکل توصیه در بازگشایی ها باید مورد توجه باشد و قطعا آموزش و پرورش نیز به این مهم توجه دارد.

بشیری در پایان بیان کرد: با یکی از مدیران کل آموزش و پرورش در خصوص روند بازگشایی ها صحبت کردم، بر اساس گفته های وی ستادی در این حوزه موظف است که از شرایط و رعایت پروتکل ها در مدارس بازدید کند تا در صورت رعایت شرایط لازم، مجوز بازگشایی آن مدرسه و حضور دانش آموزان صادر شود، بنابراین ستاد ملی مبارزه با کرونا، آموزش و پرورش و مجموعه های مربوطه باید نظارت کافی داشته باشند تا شرایط به خوبی در مدارس رعایت شود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره نظارت ستاد مبارزه با کرونا بر رعایت دستور اعمل های بهداشتی در مدارس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نظارت ستاد مبارزه با کرونا بر رعایت دستور اعمل های بهداشتی در مدارس» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید